Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudjuk elengedni egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk elengedni egymást?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt egy sokkal idősebb pasival. 1,5 éve minden áldott nap beszélünk,rengeteg közös élményünk volt, és én halálosan szerelmes vagyok. Ő már nem az, de még együtt vagyunk... Akárhányszor felhozom a szakítás témát terel. Viszont már hozzám sem ér, a többi csajt meg stíröli. Én meg ezekbe belehalok...Már minden héten elsírom magam valami miatt. Mit tegyek? Egyszerűen függünk egymástól , és nem bírunk szakítani. Segítsetek :( 22/L ő pedig 40/F
2019. jan. 27. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Majd dob, ha egy új kislány hajlandó lesz végre befeküdni alá. További szép napot!
2019. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért kell az anyagiakkal jönni? Nem gazdag, sőt anyagi gondjai vannak ha tudni akarod..
2019. jan. 27. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Olyan nincs, hogy nem tudtok egymástól elszakadni. Nem akarsz igazán, neki pedig megfelelő ez, amíg nincs másik. Miért kínzod magad? Egyszer kell felszívnod magad és tartani az elképzelést.

Én is ebben vergődtem fél éven keresztül a 6 éves kapcsolatomban. Egyszer kellett erőt vennem magamon, utána hiába jött könyörögni, lazán tudtam elküldeni.

2019. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Akkor erősnek kell lenned és tényleg elengedned. Annyi helyes férfi van, biztosan találsz magadnak. A kezdő lépés nehéz csak.
2019. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Ekkora korkülönbséggel úgysem fogjátok soha megérteni egymást, nem is értem, hogy miért mentetek ebbe bele, legalább neki lehetett volna annyi esze, ennyi évesen, hogy nem játszik veled.
2019. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!