Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 év után minden téren tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kupakmakika kérdése:

4 év után minden téren tönkre ment a kapcsolatom a párommal de még sem tudjuk elengedni egymást, ez lehet sima ragaszkodás? Eljött az ideje a szakításnak? 22f

Figyelt kérdés

Voltak kisebb csajozások de ez az első komoly kapcsolatom és talán az első szerelmem is! A mostani párommal 4. éve hogy együtt vagyunk, soha nem volt kifejezetten "működőképes" a kapcsolatunk de annál izgalmasabb, mint a tűz és víz, tökéletes ellentétek vagyunk de ragaszkodunk a másikhoz! Annak ellenére hogy nem működik és ennyire ellentétek vagyunk, olyan dolgokat találtam benne amit más lányoknál nem, félek elengedni pedig tudom hogy nincs közös jövő.

Tudnátok mondani saját tapasztalatokat és alátámasztani miért lenne szükséges ha szakítanék?? előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. júl. 4. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is igazán őt, hanem az időt szereted, ami vele ment el, ezt senki nem dobja könnyű kézzel kukába.
2016. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok! Első szerelem, vele éltem meg mindent először, teljesen ellentétei vagyunk egymásnak, még sem tudok elszakadni, nem tudom megtenni! Ő nem fogja, rajtam múlik... Mindig húzom az időt... Én azért szeretnék vele szakítani, mert úgy érzem, a családi háttere miatt nem tudunk már sokat együtt maradni, ráadásul egy helyben toporgunk, hátráltat és lelkileg nem támogat, inkább csak eltusol és lekoptat... nem tudom vele megbeszélni a problémákat és ez ügyben én is kicsit ilyen lettem. Elveszettebb, csendesebb, nincs kitartásom, kevesebb cél... ezt a barátaim, család látják és győzni fog az igazuk hamarosan, csak össze kell szedjem magam és éreznem kell nagyon, hogy támogatnak, nem leszek egyedül, mint most is! :)
2016. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint most sem vagyok egyedül, így értettem :)
2016. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mar nem kivanom mert elhagyta magat es elegge meghizott, tudom hogy ha egyutt vagyunk, talalkozunk csak veszekedes lesz de azert vannak szep pillanatok is meg az egyutt toltott idoben es minden rossz ellenere is inkabb vele lennek, csak a baj hogy konkretan mint 2 barat mivel nincs szex es a sok vita miatt nincs az a kozeledes mint regen volt, ez is csak a ragaszkodasnak tudhato be? Hiaba nincs igy jovoje (szex nelkul halott minden kapcsolat) de semmi sem erdekel csak osszebujva nezzek vele egy filmet es ettol boldog ember vagyok!

Kimondtuk sokszor hogy csak eroltetjuk a kapcsolatot de megis boldogok vagyunk egymas tarsasagaban, lehet hogy csak azt hisszuk mar es nem igy van?

2016. júl. 5. 07:33
 5/5 A kérdező kommentje:
2. valaszolo, hany evesek vagytok es miota vagytok egyutt? Mennyi a boldog pillanat jelenleg, mennyit jartok el kozos programokra? Szerinted megerdemelne meg egy eselyt a kapcsolatotok? Kepes lennel mindent megtenni erte vagy mart reg ronkrement es nincs ertelme mert helyrehozhatatlan?
2016. júl. 5. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!