Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudjuk elengedni egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk elengedni egymást, melyik fél a hibás?

Figyelt kérdés

Már régóta vége a kapcsolatnak, azóta nem mondta egyik fél sem, hogy kezdjük újra, viszont végérvényesen soha nem sikerült megszakítani a kapcsolatot. Eleinte ment az a tipikus "összejárogatás", de azon túllendülve is megmaradt a kapcsolatunk, pedig azért hagytunk fel vele, hogy semmi testi kötődés ne legyen, hátha az az oka... "Sajnos" olyan kapcsolat van közöttünk, hogyha valami fontosabbat szeretnék megbeszélni vagy segítségre van szükségünk, akkor pont a másik rá a tökéletes. Én próbálok elszakadni de bármennyire is próbálok, benne látom a megoldást és végül mindig ő segít, persze szívesen és fordítva is.

Az a hibás, aki segítségre szorul és kéri vagy aki viszont segít... vagy mindketten gyengék vagyunk és hülyék? Vagy ez egy olyan ritka kapcsolat, amiért küzdeni kellene? Fogalmam sincs és senki nem tud tanácsot adni. Azóta egyikünknek sem volt más kapcsolata...

L/24



2017. márc. 2. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindig hibás mindkét fél. A kérdés csak a mérték, de az is teljesen mindegy.


Egy értelmes ember úgyis átgondolja, hogy mit lehetett volna jobban csinálni a következő alkalommal. Az átlag ember pedig olyan hülye marad 40 évesen is, mint amilyen hülye 20 évesen volt. Ha nem hiszed nézd meg hol tart a világ...

2017. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, én pedig nem szeretnk hülye lenni. Próbálnám megtalálni a magyarázatot csak közben félek, hogy hiba lenne újra kezdeni és olyat erőltetni, ami így se, úgy se ment. El akarnám fogadni de valami bennem nem engedi. Nem tudom, hogy áltatom e sajat magamat azzal, hogy ez valami különleges dolog, amit nem szabadna elengednem. Olyan jó lenne ha egy öreg bölcs ember, aki már leélte az egész élteét, megmondaná, hogy inkább cpróbáld meg és csalódj vagy hagyd a fenébe, rövid az élet! :D
2017. márc. 2. 11:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért érdemes lenne megnézni azt is, hogy mit rontottatok el?

Ez esetleg javítható?

Mármint TE ki tudod javítani? NEM majd a másik!

2017. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindketten. Kettőből egy ember döntése is elég ahhoz, hogy ne nehezítsétek meg a dolgot azzal, hogy találkoztok.
2017. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a kapcsolatnak, ha ilyen jók lennétek egymásnak?
2017. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Azt nem értem, ha ennyire ti vagytok a tutik egymásnak akkor miért nem vagytok együtt és miért nem működik a kapcsolat köztetek? Ha meg sokszor próbáltátok megoldani és nem ment akkor meg el kell engedni és lezárni és nem a másikhoz szaladgálni ha gondom van. Mert ez így úgy jön le, h igazából mindketten lusták vagytok továbblépni azt kényelmes ez a langyos pocsoja, mert így elvagytok azzal h mindenki éli a kis életét amikor meg dughatnékja van valamelyikőtöknek vagy egyéb gondja akkor meg ott vagytok egymásnak.

Csak ezzel az a probléma h az idő megy vele és nem kerestek mást akivel működhetne is! Ilyenkor szokott az lenni h húzódik a dolog, az egyik életébe meg majd keresetlenül is belép majd valaki előbb-utóbb aki megmozgatja annyira h kapcsolatot kezd és akkor az majd a másiknak pofára esés lesz. Szerintem ez az időhúzó se veled-se nélküled kapcsolat ez gyengeség és határozatlanság jele mindkét félnél.

29F

2017. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kolosszus22 Köszönöm, szerintem meg is válaszoltad a kérdést! Megpróbáltuk többször és nem, nem tudjuk miért nem ment, azóta már meg sem próbáltuk, hogy ne legyen csalódás. Én is arra gondolok, amit te leírtál, hogy erről van szó. Gyengék és határozatlanok vagyunk, lehet hogy nincs szó semmi "különleges kapocsról". Köszönöm mégegyszer, igyekszem fejbe tartani! :) Ha pedig az ellenkezőről fog kiderülni, hogy igaz, majd a halálos ágyamon megbánom, de addig is élhetek :D
2017. márc. 2. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Az öreg bölcsnek is más utat kellett bejárnia,ez meg a Te életed.Úgyhogy azert mert oreg es bölcsnek hiszem nem feltétlen van igaza.
2017. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Adddig kár bármit is csinálnod amig onmagad nem vagy kepes dontest hozni.A türelem amúgy gyakran célravezetőbb,mint elébe szaladni a dolgoknak.
2017. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hm köszönöm, ez most talán méghasznosabb tanács mert jelenleg azt érzem, hogy dühös vagyok és elfogyott a türelmem. Én amit csak tudok megteszek, hogy betartsam az elhatározásaimat, mégis képes vagyok elgyengülni. Remélem ha még kitartok, egyszercsak meglátom az értelmét az életem ezen részének is, aztán megnyugodva, okosabban eltudom engedni ezt a helyzetet..:)
2017. márc. 2. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!