Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a szeretet ellentéte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretet ellentéte a közöny nem pedig az utálat, akkor van esély arra, hogy miután az exem haragból feljelentett (kamuval, amit rögtön bizonyítottam, csak, mert haragudott) akkor még szeret és kibéküljünk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy "kamu" kérdésnek hangzik, de van egy kis problémája, ezért nem haragszom rá. Szeretnék mellette állni és segíteni neki, csak nem tudom, hogyan közeledjek.
2019. febr. 5. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keres fel egy pszichológust, mert egy "kis" problémád neked is van.
2019. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját,van akiken nem lehet segiteni,és hiába minden jel,csak azért is az kell ami egyértelmű h rossz véget ér ,utána meg hiradó..
2019. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretet ellentéte nem a közöny hanem az utálat.

Szerintem ne zaklasd az exedet, és lásd be, te neked az a hajó már elment.

2019. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
A szeretet ellentéte az utálat. A szeretet (vagy épp bárminemű érzelmi kapcsolat) hiánya a közöny.
2019. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
De ne szóljatok be neki, a született feleségekben ezt mondták, akkor ez van.
2019. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arra van esély, hogy nem ok nélkül jelentett fel, ha még ezek után is azt hiszed, hogy lesz folytatás.
2019. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erősebb az emberi méltóságom, mint a másik szeretetének esdeklése okán kialakult függés. Velem ilyet egyszer lehet megtenni és mehet a levesbe. Tudod ki szeretne ezeknután mellé állni? Álljon mellé a bv-s a bíróságon. Vasraverve.
2019. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínű szeret, azért jelentett fel...pffff
2019. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.


A szeretet HIÁNYA a közöny.

A szeretet ellentéte a gyűlölet.


De még ha igaz is lenne a feltételezésed, akkor is értelmetlen az egész.

2019. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a közöny az ellentéte. Viszont miért akarsz olyan emberrel lenni, aki ilyet tesz veled?! Bele nem férne nekem ezek után, hogy végighurcolt a rendőrségen.
2019. febr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!