Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az a pont, amkikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont, amkikor azt mondtátok/mondjátok, hogy ennyi elég volt, vége?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatokra gondolok,amiben nem volt bántalmazás,függőség,megcsalás,hanem szimplán "kihűlt",kifutotta a maga idejét. Mennyi idő után adtátok fel,és jutottak el odáig,hogy ez már nem lesz jobb,nem lehet feldobni sehogy?

2019. febr. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt kihűlés, inkább kifagyás, konkrét ok miatt.
2019. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen 11 hónap után volt. A második 15 év után. Egyszerűen kihűlt a kapcsolat. Inkább már testvéri szetetet volt. Hiányzott a vágy. A gyerekek már nagyobbak voltak, így megértették, hogy apának és anyának jobb külön. De a mai napig jó a kapcsolatunk. Ő újranősült, én karriert építettem és élvezem a szabadságot és a gyerekeinket.
2019. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig próbáltam megbeszélni, helyrehozni a dolgokat, de ennek mindig vita lett a vége, meg hogy faképnél hagyott. Aztán amikor egy ilyen veszekedésnél maró cinizmussal szólt hozzám, és gúnyolódni kezdett azon, hogy ugyan nekem mi nem fáj - akkor rádöbbentem, hogy én ezt a viselkedést, meg hangnemet senkitől sem akarom eltűrni.
2019. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint 4 évet voltunk együtt. Ennek egy része távkapcsolat volt aztán egy ideig együtt éltünk. Voltak szuper részek és rémesek. Az utolsó év nehéz volt de azt hiszem az utolsó három-hat hónap adta meg a kegyelemdöfést. Túl sokat dolgozott kevés időt töltöttünk együtt azt is minek hisz nem beszélgettünk eltávolodtunk aztán már sok olyan dolog is zavart ami korábban alig tűnt fel. És egyre több szokása lett terhes. Ahelyett hogy feltöltött volna frusztrált lettem a közösen töltött időtől. Az egy ágyban mobil nyomkodáson túl nem igazán volt közös program. A frusztráció miatt nem volt türelmünk egymáshoz rengeteg sérelem ért emiatt mindkettőnket ettől csak még jobban eltávolodtunk.

Végül leültünk beszélni. Sok mindent át rágtunk újra és újra. Napokkal később ismét és így tovább. A beszélgetések során sok mindenre rájöttünk.

Ami miatt vége lett hogy felismertük nem tudunk tovább csiszolódni. Ha feladjuk azokat a dolgokat amik különböztek amik a gondokat okozták az alap személyiségünket áldozzuk fel és úgy senki nem lehet boldog.

Ha egy konkrét momentumot szeretnél akkor az az első beszélgetés volt bár akkor még meg akartuk menteni már ott tudtuk hogy nincs tovább. Ezt követően még kicsit több mint egy hónapig igyekeztünk helyrehozni. Természetesen feleslegesen.

2019. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem volt kihűlve, tökéletesen működött. Egészen addig a pillanatig, amikor úgy próbált meggyőzni a szeretetéről, hogy azt mondta nekem, hogy nem nem szerelmes belém, és soha nem is lesz, de a maga módján szeret. És tud nélkülem élni, de ez nem jelenti azt, hogy akar is.

És szerinte ezzel a vallomással nincs semmi baj, örülnöm kellett volna neki.

2019. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!