Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik volt az a pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt az a pont a kapcsolatotokban amikor tudtátok, hogy vége?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a vőlegényemmel egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy szakítani kéne, nem vele szeretném lélni az életem.. Ezért érdekelne, nektek mi volt az a pont amikor betelt a pohár?

2019. febr. 6. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt a (ex) feleségem.
2019. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ami nálad. Hogy érezted, hogy nem vele szeretnél lenni...
2019. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
A volt férjem sokat volt távol munka miatt. Akkor tudtam, hogy vége, amikor már nem hiányzott, ha több napra elutazott.
2019. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Amikor rádöbbentem, hogy nyugodtabb és boldogabb vagyok akkor ha amikor nincs a közelemben, mint akkor amikor mellettem van. Voltak bizonyos dolgok, amiket nem tudtam elfogadni, betegesen féltékeny volt és keményen korlátozni próbált. Onnantól kezdve, hogy eldöntöttem ebből elég, már csak pár napig tartott, hogy lépjek is, felesleges lett volna tovább húzni.
2019. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Én nem vagyok Te (és fordítva), de szerintem magadnak kell kellő mérlegelés után véglegesen eldönteni, hogy mit lépj. Hat évnyi jegyesség után furcsállom a gondolataidat. Tényleg szakítani akarsz? Valamit nem tudsz tolerálni? Megismertél valaki mást? (Nem szeretnék a fiú helyében lenni, de ezért a véleményemért nehogy feláldozd magad! (Úgysem tennéd, csak leírtam.)
2019. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
65%
Ha úgy érzed higy ennyi volt akkor legyen benned annyi gerinc hogy végét csinálsz magadtól és nem valamire vársz ami majd megtörténik és arra majd nagy mondva csinálva rá lehet fogni az egeszet!
2019. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ami nálad, picit több mint 6 év után. Hiába mentünk a világ legklasszabb helyeire, azt éreztem hogy én ezt nem akarom. Jegyesség felbontása, szakítás. Jó döntés volt.
2019. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy ideje már nem érdekelt a férjem. Szerelmet kerestem, és közben azon agyaltam hogy hogyan építsem le a férjemet a válás szintjére, mert ha elmondom neki hogy mással vagyok, megölt volna szó szerint. Ebben mindig is különböztünk. Én szó nélkül hagynám ha elhagynának, dehogy traktálom magam olyan pasira akinek nem kellek. Ő meg veréssel akart itthon tartani. Módszeresen leépítettem.
2019. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, utána már nem birtam őt elviselni a közelemben sem.


30N

2019. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az volt mikor együtt aludtunk egy barátnőm szülinapi bulija után és mert nem akartam fogdosni a farkát miközben mások is a szobában voltak megsértődött. Másnap én hamarabb felébredtem és nem feküdtem vissza mellé hanem bámultam ki az ablakon. Később azt veszem észre, hogy húzza a cipőjét hajnali 6-kor mert van busza haza. (Úgy volt együtt töltjük a délelőttöt minimum) Akkor láttuk utoljára egymást. Régóta éreztem, hogy ez egy fos kapcsolat, hogy csak akkor találkozunk mikor a haverjai is kijönnek és elegem volt a folytonos kételkedéseiből, hogy 8 év korkülömbség sok és biztos lelépek egy fiatalabbal majd meg hasonlók. Elegem volt, hogy minden második poénja arra hegyeződött ki, hogy de megb*aszna és elegem volt abból, hogy nem látta ha megsért. Megígérte, hogy eljön aztán nem, hogy nem jött de nem írt 3 napig.

Egyik legjobb döntésem volt, hogy szakítottam vele.

2019. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!