Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex minek kérdez rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex minek kérdez rá, hogy épségben hazaértem e?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt ittunk haveri társaságban, ahová az ex is beletartozik, amikor hazamentem írt, hogy hazaértem e. Tegnap még szintén akarta, hogy menjek ki velük, de nem akartam. Ő szakított, ezért nem értem.
2019. febr. 10. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Talán az emberi féltés miatt kérdezett rá. Ebből miért kell akkora ügyet csinálni? Nem kell belelátni ebbe semmit.
2019. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen okkal szakított?

Veszélyes állapotban indúltál haza?

Barátkozni akar.

Én darabig kerűlném őt amúgy.

2019. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam veszélyes állapotban, 3 sört ittam egész este. Csak azért gondolkozom el ezen, mert szakítás után többször ittunk már együtt a társasággal, de csak most kezdett kérdezősködni.
2019. febr. 10. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól érzed, amit érzel.
2019. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2019. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!