Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazaértem és a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaértem és a párom egy cetlin szakított velem, miszerint vége, elköltöztem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
semmi jelét nem adta hogy szakítani akar, csak úgy összepakolt és elment mialatt dolgoztam. nagyon magam alatt vagyok nem veszi fel,és nem mondott semmit..és elvitte a gofri sütőmet..

2013. aug. 7. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen egy rohadt jót röhögtem már bocs. Tudod ilyenkor a legkevésbé érdekelne a gofri sütőm :D
2013. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj pirítóst vagy palacsintát, mind a kettőt imádom!
2013. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet egy titkos kém, a kormányunkat szolgálja de a civil életet nem engedheti meg magának. De az is megtörténhet, hogy elrabolták az oroszok és ők hagyták a levelet.
2013. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém:(( Hát ha ennyire ilyen, akkor én csak azt a gofrisütőt használom. Am, remélem, nem elrabolták.:S Nyugodt a kézírása? Ugye igen??
2013. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát kamu szagú,de ha nem,akkor elég gerinctelen dolog.
2013. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok!! *használom helyett sajnálom XD
2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ájszíjú ***** válasza:
100%
a rohadèk mèg a gofri sütőt is behúzta hihetetlen. am van stílusa a srácnak... :D
2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem akarok provokatív lenni, de lehet egy kérdésem?

Roma származású? Szerintem az ékszereid is csekkold le

2013. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tom h kamu de ha nem lenne az a magyarázat elég egyértelmű, titkos szervek elrabolták, lehet hogy feltalált vmi vízhajtás időgépet vagy látott valamit amit nem kellett volna, és hát kezdő ügynökünk amatőr módon próbálta elintézni a dolgot. bár a gofrisütő tényleg jó húzás volt.
2013. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
először én is azt hittem hogy vicc az egész, de most beszéltem az egyik haverjával aki látta egy más csajjal..
2013. aug. 7. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!