Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 évet voltunk együtt a párommal,de nemrég szakított velem mert szerinte megfojtottam,sajnos nagyon belefeledkeztem a kapcsolatunkba,és ezen kívül nem volt életem. Nagyon megbántam,észre sem vettem,hogy nem érzi jól magát. Azt mondta szeret,de nem szeretne velem együtt lenni már. Ne is reménykedjek egy későbbi ujrakezdesben? :( (mindketten 21 évesek vagyunk)

Felvetettem egy pár hetes szünet gondolatát,ha nem írok neki ezidő alatt,meggondolhatja magát?


2019. febr. 10. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha azt mondta,hogy ne reménykedj a későbbi újrakezdésben akkor alaposan átgondolhatta, és el kell fogadnod a döntését.


Szerintem tanulj ebből a kapcsolatból és próbálj meg továbblépni, ismerkedni.

2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Karena26 ***** válasza:
47%

Valószínű megölted a szerelmet benne irántad azzal, hogy a fejére ültél, vagy csak rájött, hogy nem akar veled lenni, és mondania kellett valamit, azért mondta, hogy szeret.

Sztem ne reménykedj, hanem felejtsd el, s kezdj új életet!

Ne is keresd egyáltalán, de ne csak néhány hétig, hanem soha többet!

Ha ti vagytok egymásnak az igazi, egy idő után kipiheni magát, hiányozni fogsz neki, és utánad megy. Ha nem, akkor így van jól, kár is lenne erőltetni!

Ha most nem hagyod békén, túlfeszítheted nála a húrt, és biztosan elveszíted örökre!

2019. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.valaszolo

Azt mondta hogy érdekli a dolog,szóval nem zárkózott el tőle. A közösségi oldalakon is nyomon követ,a becenevemet sem vette meg le messengeren. Nem tudatosan csináltam, ha korábban jelet adta volna hogy sok vagyok,visszavettem volna... egyébként szeret,egész idő alatt éreztette velem,kimutatta és mondta is,nem hiszem hogy kiirtottam volna belőle ezt az érzést .

2019. febr. 10. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy szeret... ha szeretne, nem szakított volna.
2019. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj neki egy hónap türelmi időt míg te nem keresed semmi szín alatt. Ha addig meg akarja beszélni, akkor tegyétek, ha nem, akkor nagyon ne is reagálj.

32/f

2019. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt gondold végig, hogy még ha vissza is kullog hozzád, mennyire fogsz tudni bízni ebben az emberben. Vagy Neked megfelel ez a problémamegoldás? Ha valami nem tetszik, nem megbeszéli veled, hanem szakít. Képzeld el, ha megcsinálja ezt úgy,amikor már lakáshiteletek van, rezsit kell fizetni, neadjisten gyereketek van. És majd ESETLEG meggondolja magát. Dugópajtinak még jó lehet, de én biztosan nem terveznék vele komolyan. De Te tudod...
2019. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Abszolút megbízhatónak ismertem meg,sosem csalt meg vagy ilyenek. Egy héten hét napot melozik sportol ész sulizik szóval fel év alatt eléggé besurusodott az élete ilyen terén,talán emiatt voltam sok neki jelenleg,nem tudom
2019. febr. 10. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
És ilyen időbeosztás mellett mennyi ideje maradt rád?
2019. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Esténként tudtam vele lenni,igyekeztünk programokat is csinálni...de lehet hogy a munka,a suli és a sport mellett most nincs rám ideje és ezért szakított inkább...
2019. febr. 10. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi, nincs ilyen, hogy akit szeretek, arra nincs időm, meg szakítok vele. Aki szeret, az semmilyen indokkal nem hagy el, és úgy intézi az életét, hogy legyen rád ideje. Eleve van itt valami sumákság, mert sehol nem vállalhat úgy legálisan munkát, hogy heti 7 napot dolgozzon. Ilyet maximum hajón tudok elképzelni. A szezonmunkásoknak is szoktak adni heti 1 szabadnapot. Még ha épp saját vállalkozást is indít, akkor is oda kell figyelnie a regenerálódásra.

A bizalom kérdèsét nem akartad megérteni. Nem a megcsalásról van szó. Hanem arról, hogy mikor fog a pasid újra gondolni egyet és lelépni. Egyébként 4 év alatt meddig jutottatok? Összeköltözés? Eljegyzés? Bármi közös terv?

2019. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!