Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Exemmel a szakítás után egy kis idővel rendeződött a kapcsolatunk tudtunk normálisan beszélni egymással majd megint megromlott. Én már nem akarok vele beszélni. Néha rámír jelentéktelen dolgokat ami idegesít. Letiltani nem akarom mert nem utálom vagy ilyesmi meg nem is sűrűn ír. De zavar. Ti mit tennétek?
2019. febr. 16. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha máz az is idegesít hogy néha szóba áll veled, akkor phaszért nem tiltod? Kell a létszám a pphaszbook profilodhoz, vagy mi a tosz van?
2019. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan szerintem hogy kicsit idegesít... Vagy vagy. Ha nem teszel semmit az ellen, hogy ne tudjon veled kapcsolatba lépni, akkor sorry de kicsit sem sajnállak.
2019. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Megmondanám neki, hogy ha nem muszáj, akkor ne írjon, mert én már nem akarok vele beszélni. Letiltani nem akarom, mert nem utálom, de zavar, ha írkál.
2019. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tiltom mert ha bármiben tudok neki segíteni vagy ő nekem akkor beszélek vele. Mivel nem utálom nincs harag. De egyébként nem vagyok kiváncsi arra épp mit csinál vagy ilyen semmilyen írogatásra vagy beszélgetésre
2019. febr. 16. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:
És ezt miért ide írod, miért nem neki? Komolyan nem értem.
2019. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert akkor megsértődik. Állandóan mindenen megsértődik. Nem lehet vele semmit normálisan megbeszélni. Nem véletlenül ex.
2019. febr. 16. 09:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, ha mesértődik, akkor legalább nem ír. Nem? 🤔
2019. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 ja. Csak akkor kínos lesz ugráltatni, ha majd kell valami. :D
2019. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen embert és őket nagyon nehéz csak simán letiltani, megtalálják utána is a módját annak, hogy az ember idegeire menjenek.
2019. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ignoráld, majd abbahagyja, vagy megsértődik, akkor meg azért hagyja abba. Tiszta win-win.
2019. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!