Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan egy év telt el, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy év telt el, mégis hevesebben kezd verni a szívem ha meglátom. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves fiú vagyok, véleményem szerint egy 18as lány átvert. A válás csúnya volt, leosztottam, mert nagyon megsertett. (nálam aludt, mert a barátja megcsalta. Nem fekudtunk le, csak majdnem.. Volt ez-az.) A problema az, hogy ha meglatom, meg mindig hevesebben kezd verni a szivem, reszketeggé valok. Nem akarom ezt az erzest. Nem mondanam, hogy szeretem, mert megvaltozott, es ugy gondolom, hogy tenyleg atvert, nem szabadott volna igy viselkednie, vagy csak akkor, ha tudta volna, hogy dobja a palijat miattam, szerintem ez lett volna az esszeru. Beszelni nem akarok vele. Tanacsok esetleg?

2019. jan. 15. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Nálad aludt egy 18 éves lány, mert a barátja megcsalta, te meg vigasztalás címen, még friss melegében le akartad varrni? És most te pattogsz azon, hogy ő átvert?

Az agyam eldobom. Az ilyen riherongyokon is, akik más pasi ágyába ugranak be a szerelmi bánattól, de az ilyen sunyi kis férgeken is, akik egy szomorú, vagy részeg nőre nyomulnak, hogy valahogy legyen esélyük 3,14nához jutni.

2019. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En ezt a lanyt regota szerettem, mert kihuzott egy depressziobol,de fejtsd ki jobban.
2019. jan. 15. 00:35
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól értem: egy 18 éves lánynak szerelmi bánata van mert a pasija megcsalta. Hozzád megy hogy kisírja magát a válladon. Te kihasználod hogy lelkileg gyenge, határozatlan, zavart, meg akarod dugni de nem jön össze.

Erre te vagy felháborodva.

Szerintem áll a tükör elé, nézd meg mit látsz és köőj egy jó nagyot.

2019. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En ezt titokban tartottam. A lany tudta jol, hogy mit erzek iranta, nem tartottam pisztolyt a fejehez sem, hogy nalam aludjon, de megtette. Ha egy medvebarlangba setalsz, de csodalkozz, ha talalkozol a medvevel, mar ne haragudj :D es nem csak levarrni akartam.
2019. jan. 15. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de nőként ilyen szempontból most a kérdezőnek adok igazat.


Nem arról ban szó, hogy egy kangörcsös kis suttyó le akart varrni egy idióta csajt, akit épp megcsalt a barátja. Leírom értelmesen, hogy megértsék:


A csaj tudta, hogy a srác odavan érte ( "A lany tudta jol, hogy mit erzek iranta"), ergo már tudata vele korábban. A csaj viszont továbbra is "barátkozott" vele. Az ocsmány húzás akkor jött, amikor megsérült a kiscsaj egója, amiért a barátja féleqúrt mással.

Mit csinált a lány?


Egyből elővette azt a "barátját", akiről tudta jól, hogy epekedik érte! Nem foglalkozott a másik érzéseivel, neki akkor rögtön egy elégtétel kellett a sértett egó miatt, hogy elégtételt vegyen az idióta hapsija miatt.

Végül persze megszólalt a lelkiismerete.


De itt nem a kérdezőt kell fikázni, aki szingli és odavan a lányért ( nem csak megdugni akarta). ÉN is észreveszem, ha többet látnak belém vagy éreznek, és kérem szépen nem sz*patom fölöslegesen azokat a srácokat, és pláne nem használom ki, vagy gyűjtöm a kis udvarló körömet a párom mellett.

Elég undorító húzás, ha állítólag barátod valaki, te sértettségből meggondoltalanul kihasználd ezt önzőségből és a párod iránti haragból.


Egyébként nincs ilyenkor már barátság. Ezt sosem értettem 1-2 csajban, (egy barátnőm is ezt csinálja), hogy miért nem értik meg. Ha vonzalom vagy szerelem van, a másikat más érdekek vezérlik, és a másiknak sokszor fáj is. Én is voltam plátói módon mélyen "szerelmes". ÉN pl egy idő után nem szivattam magam tovább, beláttam, hogy nem lehet így barátkozni, és irtó nehéz néha ma is, de kerülöm. Ugyanígy ha barátomon veszem észre, rá is figyelek, hogy ne okozzak neki szenvedést és nem viselkedek vele kétértelműen, stb..

2019. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegre, valaki megerti, es nokent jobb tanacsot tudni adni talan. Nem bannad, ha privatban irnek? Talan jobban ki tudnam fejteni, es noi szemmel jobb tanacsot tudnal adni.
2019. jan. 15. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezen mit boncolgatni, sajnos az van, amit leírtam valószínűleg: a csaj idióta pitsa és kihasznált a pillanatnyi sértettsége miatt. Sajnos valószínűleg ennyi történt, kár színezni..


De írok még valamit, miért gondolom így: ha valóban érdekelnéd és megmozgattad volna, akkor 1000%, hogy miután megcsalta a barátja(1), és miután majdnem lefeküdtetek (2), akkor szakít és megpróbálja veled. Ehelyett ráadásul nem hogy nem szakított, ha jól értem, hanem visszament a kedves barátjához(3).


Ez kb már a legalja, szerintem hanyagold és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha többet érzett volna, ez mind nem így történt volna.

2019. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!