Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Könnyebb lenne lezárnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb lenne lezárnom a kapcsolatot, ha kimondanánk, hogy vége?

Figyelt kérdés

9 évig voltunk együtt, a telefonja buktatta le, kiderült megcsalt. Az utóbbi 1 évben megváltoztam miatta, mindent megtettem érte, a szakításkor sokkot kaptam, kértem hogy folytassuk, megbocsátottam a félrelépést. Időt kért. Többször kértem, hogy ne húzza sokáig az időt, mondjon valamit. Elutaztam, előtte találkoztunk, azt mondta a búcsúkor, hogy szeret, hiányzom neki, én vagyok számára a tökéletes, aztán néhány napig még írogatott kétértelmű üzeneteket és most 3 napja teljes hallgatás van mindkettőnk részéről. A facebookról is eltűnt 3 napja, pedig előtte folyamatosan ott lógott.


Most úgy élem meg megint 3 napja ezt az egészet, mintha újra szakítottunk volna. Előtte max. 2 napig volt olyan, hogy nem írtunk egymásnak. Az is megőrjít, hogy nem tudom mi van. Még gondolkozik, vagy próbál elfelejteni azért tűnt el? De akkor miért nem közli ezt felém? Könnyebb lenne nekem, ha kimondanánk, hogy vége?


2019. febr. 21. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy aprócska kérdés....Ő csalt meg téged és te tepersz utána? Szerinted ez így rendben van? Ennek így kéne lennie? Nézd ő megcsalt, de te megbocsátottál mégsem örül mint majom a farkának szóval ez szerintem egy veszett ügy. Vedd kezedbe a dolgokat rántsd fel a gatyád a büszkeségeddel együtt és kzöld vele, hogy te nem vagy hajlandó tovább várni rá. Elhiszem, hogy szar, de ne csinálj magadból szánalmas balekot.
2019. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és mert ő jó ember, aki szeretett, törődött velem éveken keresztül. Az utóbbi egy évben már nem volt boldog, de mi összetartozunk, kiegészítjük egymást, ugyanilyanok vagyunk. Ezt ő is írta, nem csak én gondolom így. De megromlott valami, ezért lépett félre. Szerintem egy ilyen kapcsolatot, ahol ennyire egymásra talált két ember, meg kell próbálni megjavítani, nem?
2019. febr. 21. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet próbálni, de a vak is látja, hogy ez halott ügy. Süt rólad, hogy baromi kevés az önbecsülésed. Te görcsösen kapaszkodsz ebbe a kapcsolatba és függsz tőle.Elmondom kicsit világosabban mi a szitu amit te vagy nem látsz, vagy csak nem akarsz látni, mert azt hiszed még egy embert nem találsz aki szeretni tud:

Megromlott a kapcsolatotok, ez eddig oké, sok párkapcsolatnál megesik. Itt lett volna a lehetőség a kedves párodnak, hogy elkezdjen gondolkozni azon, hogy lehetne ezt megoldani, esetleg beszélni veled, hogy ez történt és közösen dolgozni a megoldáson. De nem, ezt nem tette meg inkább félre lépett. Mindezek után ott volt a lehetőség, hogy kiegyenesítse a kis gerincét és eléd álljon, hogy ez történt. Ezt sem tette meg, nem tisztelt meg az igazsággal, de borult a bili, mert lebukott előtted. Ezután ő kért időt, majd gondolom az lett a helyzetmegállapítás, hogy tulajdonképpen ugye te vagy a hibás és te változz meg, mert miattad lépett félre, te meg mint a legprofibb birka te ezt benyelted és csak emiatt vmegváltoztál aztán még véded is ugye, hogy persze persze ez a te hibád volt, csak te tehetsz róla. Igen, lehet, hogy a kapcsolat megromlásához hozzájárultál te is, lehet úgy viselkedtél amit ő már nem bírt elviselni, de akkor is az ő döntése volt, hogy ahelyett, hogy ezt megbeszélje veled inkább félrelépett. De oké-oké, életed szerelme meg minden, elnézzük. Majd most aztán kb le se szar, te meg azon sírsz, hogy nem akarod elveszíteni. Igen, könnyebb lenne lezárni a kapcsolatot, ha kimondanátok a végét, de úgy lenne a legkönnyebb, ha ezt te tennéd meg. Elmondom mi lesz a szitu ha ezt nem teszed meg: te csak nyelsz nyelsz és tepersz utána a végtelenségig ő meg egyszercsak rádöbben, hogy háát na ezt én még sem szeretném nem működik ez már. Szépen ki teszi a szűrödet, te meg ott leszel megalázva kidobva és semmibe nézve, pedig te mindent megtettél és tepertél. Azért tudom ezt neked fixre mondani, mert egyszer átéltem én is ugyanezt. EGYSZER...Azóta nem hagyom hogy bolondot csináljanak belőlem. Ha a büszkeségedet részlegesen megtartva akarsz ebbből az egészből kikeverdni én még most azt javaslom, hogy szállj ki ebből. Hiába szeretnéd, ennek nem lesz happy endje.

2019. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mentegesd. Ez is azért zajlik most benned, mert te szereted. Majd idővel kijózanodsz ebből és meglátod te is, hogy kár ezért. Ennyire sem tart, hogy kimondja, hogy vége, ennyire szeret. A megcsalásról ne is beszéljünk.
2019. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha úgy érzed hogy fontos neked , adj meg egy sanszot neki , úgyis azt fogod tenni es ha nem teszed meg hibaztatni fogod magad

De a teny az, hogy felszivódott a pasas . Most lehet , hogy azert mert összejött valaki mással es azzal tölt idöt . Altalaban a magyarazat nagyon egyszeru

Gondolnak taktikazasra is , de en amikor azt gyanitottam , mindig rajöttem hogy valós okok voltak , nem taktika

2019. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az exemmel mi is így éreztük. Nagyon ismerősen hangzanak a szavak: összetartozunk, nagy szerelem, szuper kapcsolat csak valami elromlott...

Tényleg szentül hittük, hogy megtaláltuk végre az igazit. Megkérte a kezemet, együtt éltünk, tervben volt lassan az esküvő is.

Szóval tényleg megértem, és azt is tudom, hogy nem fogod megfogadni a tanácsomat pont ezekből kifolyólag.. Én is így tettem.

DE szétmentünk. Harmadjára véglegesen is.

Ezek után is ő mondta ki a végét, azaz írta. Nagyon csúnya vége lett, már aznap este más nővel volt egy buliban, holott senkije nem volt mellettem, de egy barátnőmmel elmentünk mi is, és ezt váltotta ki belőle, hogy látott.

Utána még hetekig kapartam, a szüleivel gyülekezetbe jártam, úgy éreztem itt már élő ember nem segíthet... Volt, hogy 8 órát ültem a lépcsőn, hogy a régi közös lakásba bejussak, mert aludt és a zárban hagyta a kulcsot... Elmondtam neki az érzéseimet és azt kaptam rá, hogy nem szeret. És ennyi. Ezután beszélgettem még a szüleivel pár alkalommal.. Nem tértem meg, de ezt is bevállaltam annyira reménytelenül szerettem.

Szörnyű volt, főleg, hogy az ezt megelőző alkalmaknál mindig arra jutottunk, hogy ennek nem lehet vége. Bemocskolt ráadásul a családja előtt, csak az apja ugyanúgy bánt el az anyjával annó, ezért nem ért célba a mocskolódás.


De aztán elmúlt. Önismeretből jelesre vizsgáztam utána. Soha nem fogok senkiért és semmiért így megalázkodni.

És szépen lassan újra kinyílt a szívem és lett párom, akivel boldog vagyok.



Ha visszamehetnék az időben, már az első alkalommal lezártam volna, de túl tökéletesnek és mesébe illőnek találtam a kettőnk kapcsolatát.

Hónapokig kapart utánam mielőtt tényleg összejöttünk volna, rendíthetetlenül. Tényleg ő volt a társam- legalábbis azt hittem.



De ha ez így lett volna, nem írhatnám ezeket a sorokat most neked. Aki többszörösen így tud veled bánni, azzal ne tervezz semmit, bármilyen szép volt is addig a pontig. Az emberek változnak és nincs semmire garancia, de ne tedd ki magad felesleges köröknek, épp elég probléma éri az embert az élete többi részén.

2019. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!