Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig tartott feldolgoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok együtt? Férfi vagy vagy nő? Szakítás után még kerestétek egymást? Ki szakított? Mi volt az ok?
2019. febr. 21. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nem rossz szabály, hogy X/2. Vagyis ha 2 évig voltatok együtt, akkor kell 1 év, hogy teljesen túltedd magad rajta.

Az nem jelenti, hogy 1 évig nincs semmi, de ha új kapcsolatod is lesz, akkor is sokszor gondolsz a másikra és igazán 1 év után teszed túl magad rajta

2019. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én például 4 évvel ezelőtt össze jöttem egy fiúval szakítottunk 4 éve is szeretem nem tudtam őt el felejteni de hála az égnek eggyut vagyunk most de még most is nehéz nekem mert nagyon felek elveszítem ezért sokszor úgy viselkedek ahogyan nem kéne. De próbáld ki hogy barátokkal ki mész sétálni le köröd magad tanulással ha iskolába jársz, mész terembe, vagy azt csinálod amit szeretsz de semmi keppen ne hallás szomorú zenét se a Szomorúhoz hasonlót mert akkor csak ő rá fogsz gondolni
2019. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!