Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mièrt vagyok emiatt ilyen dühös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt vagyok emiatt ilyen dühös?

Figyelt kérdés

Egy èv utàn szakítottunk, pontosabban, èn voltam aki kezdemènyezte,hogy vessünk vèget a dolognak. Nem törtènt semmi extra, a kezdeti lelkesedès utàn ràjöttem, nem szeretem.

Igyekeztem ennek megfelelően, kulturàltan kezelni, ő sem vagdalkozott, nem volt dràma.


De, passziv agressziv kommunikaciora vàltott:

azt mondta, ő is szakítani akart màr, de olyan dolgokat mondott "indoknak", amik egyàltalàn nem voltak igazak: hogy èn olyan dolgokat szeretnèk az èletben, amit ő egyáltalàn nem pl. X helyen külföldi munka, egy,maximum kèt èven belül esküvö, 3-4 gyerek ès mèg pàr ilyen dolog.


De èn ilyenekrol nem is beszèltem! Nem is terveztem ezeket! (Y helyen elképzelhetőnek tartom, hogy majd dolgozzak, illetve, eskuvőt- EGY db gyereket, optimàlis esetben 10 èven belül szeretnèk.

Szóval, fogalmam sincs, honnan szedte a fentieket- ès emiatt teljesen hülyènek èrzem magam. Honnan talált ki ilyen dolgokat? Ennyire nem figyelt ràm?

A kelletènèl jobban dühít, mert hiàba èn kezdemènyeztem a dolgot, igazsàgtalan, valótlan dolgokat vàgott a fejemhez. Van ezer rossz tulajdonsàgom ès hibàm, ha azokat hozza fel, elfogadom, ha nem mond indokot, az is rendben van, de ezen nem tudok napirendre tèrni.


Nem szerettem, nem szeretem, akkor mièrt zavar ennyire a viselkedèse?


2019. febr. 22. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szakítottál akkor ne érdekeljenek már ezek a dolgok.Lehet kínjában mondta hogy ne érezze magát megalázva.Visszavágott valamivel ennyi.A kapcsolatnak vége.Felejtsd el és kész!
2019. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Viszont ezzel a tehetetlen dühvel nem tudok mit kezdeni. Soha nem ütöttem meg senkit, de most legszívesebben felpofoznàm.


Az igazsàgtalansàgokra, hazugságra "normàl" èlethelyzetekben is èrzèkeny vagyok.

2019. febr. 22. 00:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felpofoznád?? És még te szakítottál vele??
2019. febr. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két kis csacsi akik éreznek még egymás iránt valamit és vagdalkoznak. Jó meccs.
2019. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bántja az önérzetedet. Ha nem szereted már, akkor ne menj bele a gyerekes játékba... ennyi!
2019. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!