Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Akik elhagyták a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akik elhagyták a barátnőjüket mennyi idő után jöttetek rá és mitől/miért, hogy hiba volt?

Figyelt kérdés
A kérdésemre válaszoljatok légyszíves. Olyat nem szeretnék, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

2018. aug. 27. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem gondoltam soha hibának. Oka van a szakításnak, és az ok nem változik meg attól, hogy szakítok.
2018. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szóval a kidobott barátnő vagy, aki reménykedik, hogy a pasi rájön, hogy nálad úgysem talál jobbat? Jó ábrándozást :D
2018. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem. A pasi vagyok. És csak olyanok írjanak akik a kérdésemre normálisan tudnak válaszolni.
2018. aug. 27. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Lány vagyok, de volt egy ilyen párom.

Szakítás után kilenc hónappal keresett meg. Szerelmes volt még belém, és békülni akart. El is akart venni.

Viszont foglalt voltam már.

2018. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es és addig nem is keresett soha?
2018. aug. 27. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki egyszer szakít, az nen bánja meg.


(En is egy kidobott bno vagyok)

2018. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? :D Életem legjobb döntése volt.
2023. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!