Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Untam, nem szerettem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Untam, nem szerettem a barátnőmet, most pedig átkozottul hiányzik. Vissza tudom még szerezni szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok év után már eléggé untam a barátnőmet nap mint nap ugyanaz a program, ugyanazok a kérdések.. belefásultam, belefáradtam, többet tett bele jóóóval a kapcsba mint én aztán nemrég szakított velem. Először nemigazán viselt meg 2-3 napja átkozottul vagyok nem tudok aludni, sok csajjal beszélgetek akik eddig érdekesebbek voltak a barátnőmnél de csak idegesítenek a haverok nem tudják elterelni a gondolataimat.. k...ára hiányzik a napi ezerszeri "mizu, mit csinálsz?" meg a "nem figyelsz rám"? meg minden ami idegesített.. padlón vagyok! Szerintetek vissza lehet ezt csinálni? Nincs neki senkija és tudom hogy szeret..
2019. febr. 26. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak a megszokott dolgok hiányoznak, mert az embernek biztonságérzetet ad a megszokás. Ha adsz magadnak pár hetet, már nem fog hiányozni.
2019. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Akkor mire vársz??? Azonnal írj neki valamit!!
2019. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor próbálkozz nála, ha biztos vagy benne hogy pár hét - vagy 1 év múlva nem fogod megint unni a napi habitust. Még várj egy kicsit a felkeresésével.
2019. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne várj most rögtön keresd meg.
2019. febr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd békén, sokkal jobban jár.

Ha ott lenne, megint unnád.

2019. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiányzik az neked. Csak megszoktad. Lesz sokkal jobb.
2019. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"You don't know what you've got until you lose it"


Tipikus dolog, hogy akkor zavart, idegesített, de most hiányzik a megszokás, meg hiányzik az, hogy ott volt neked. Nyilván az is bejátszik ilyenkor, hogy egy új kapcsolatot kiépíteni iszonyat sok energia.


Azt mérlegeld, hogy most ŐT akarod visszakapni, mindennel együtt, vagy csak hiányzik a megszokás? Mert ha Ő hiányzik, akkor keresd meg. Ha a megszokás hiányzik, az viszont max pár hónap és el fog múlni.

2019. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő is hasonlóan van veled, talán. Hány évesek vagytok és meddig voltatok együtt? Biztos ő hiányzik, nem az, hogy valaki foglalkozott veled?
2019. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!