Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom elfelejteni a volt barátnömet?

Figyelt kérdés
Mindenkiben csak öt keresem de senki se olyan.Még mindig szerelmes vagyok belé pedig 5 honapja elhagyott mássért.Nem birom elfelejteni.Tudna valaki tanácsot adni nekem ö volt a mindenem.
2018. máj. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

nehéz mondani, de próbáld meg túltenni magad rajta, ha néha ránézel a facebookjára meg ilyenek, azokat hanyagold stb. ne legyen ilyen kísértés.

Ismerkedjél, idővel fogsz olyat találni, aki még az exednél is jobb lesz, és szeretni fogod. Az exed csak egy darab nő a sokból, ne tulajdoníts neki semmi különlegességet. Vagy ha hirtelen megismernél 100 vagy 1000 nőt, akkor ne mondd, hogy nem lenne olyan több is, aki túltesz az exeden.

2018. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass.
2018. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én se bírok felejteni...ő könnyebben túltette magát.
2018. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem együtt akkor már 3an vagyunk :D 7hónapja :)
2018. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se tudom elfelejteni, pedig már 2 hete nem része az életemnek. :D
2018. máj. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!