Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok szakítani a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani a párommal?

Figyelt kérdés

Már többször mondott/tett olyan dolgot, ami szerintem simán szakítóok...De valahogy mégis képtelen vagyok azt mondani neki, hogy vége, és felejtsen el örökre. Mit tegyek? Ez tuti nem lesz már jó, ő sosem fog megváltozni, és sokszor munka után már gyomorgörccsel megyek haza, mert nem tudom, mivel fog megint sértegetni. De egyszerűen mégsem tudom kimondani a bűvös szavakat.


24L



2019. febr. 27. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, azért, mert nem érte el még azt a bizonyos tűrési határt, ahol elpattan az agyad.

Mi tart vissza? Mert szereted? Mert félsz egyedül lenni? Mert "jobbat" nem találsz?


Gondold ezt igy végig, jelezd mire jutottál, akkor tudunk kicsit tovább ásni :)


29n

2019. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos jó a szex.Semmit,majd eljön a nap,amikor annyira eleged lesz,hogy ki is tudod mondani,és akkor biztos is leszel benne,és nem fogod később bánni.
2019. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kényelem és a megszokás. Nélküle egyedül kellene boldogulnod a felnőtt életben, ezért inkább tűrsz, tipikus hiba.
2019. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt vele összejöttem, évekig éltem egyedül, albérletben. A szex nem jó, és ritka, több hét is eltelik két szex közt. Nem attól félek, hogy nekem kell újrakezdeni a nulláról, egy macskával, sz@r fizuból, voltam rosszabb helyzetben már. Attól félek, nehogy ő kárt tegyen magában.
2019. febr. 27. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fog kárt tenni magában, aki ilyenekkel fenyegetőzik (mármint, hogy ha szakítasz akkor majd megteszi, baromira nem fog csinálni semmit). Sőt ő fog nyugodt szívvel dobni, amikor meglátja a kiutat a jelenlegi helyzetből. Tapasztalat...


#3

2019. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ez tényleg ne tartson vissza, nem fog kárt tenni magában. AKi ilyennel dobálózik, annak a szája nagy.

#1 vagyok

2019. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondott olyat, hogyha elhagynám, akkor csinálna magával valamint. De vannak mentális gondjai, nem is kevés, és nem tudom, hogy egy ilyen erős érzelmi inger nem működne-e katalizátorként. Viszont így meg már nem bírom. Teljesen elvette az önbizalmam.
2019. febr. 27. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretsz szenvedni...

Egy ilyen mentális problémás pasival össze sem jöttem volna.

2019. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy ahhoz, hogy leragadj egy rossz kapcsolatban. Vegyél erőt magadon, csak egy életed van, van értelme elcseszni a legszebb éveidet egy ilyen kapcsolatra?
2019. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a te életed és nem tud téged senki megmenteni, csak te magad.

Ahogy őt is! ha neki gondjai vannak, az az ő dolga rendbe rakni, nem a te dolgod, hogy védelmezd.


Ez az egy életed van, olyan fiatal vagy! Ha igazán szeretnél újra boldog lenni, szépen kisétálsz az életéből!

2019. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!