Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szakítani a párommal?

Figyelt kérdés
van egy másik srác aki belém szeretett én is nagyon vonzódók hozzá és egyszerűen nem tudom őt kizárni az életemből., (röviden leírom)azt terveztem, hogy szakítók mert ez így nem tisztességes és ha már ezt érzem más iránt nem szerethetem a párom. De akkor miért nem tudok vele szakítani? Lehet, hogy mégis csak szeretem még őt? de akkor ez hogy történhet meg mással?

2015. jan. 5. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a másik srácot szereted, akkor a pároddal csak szánalomból vagy, mert sajnálod őt, nem akarod megbántani a szakítással. Nem vagy elég erős kimondani az igazat. Pedig hidd el, lehet hogy rövid ideig szar, utána sokkal jobb lesz mindenkinek. Dönts!
2015. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a megszokás meg a ragaszkodás. Szakítanod kell vele.
2015. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy kislányom.
2015. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig annyira sajnálom ezt az egész dolgot, és attól is félek hogy megbánom közbe ...pedig a másik fiú már nagyon rég vár hogy döntsek.
2015. jan. 5. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak beszari vagy.
2015. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!