Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan, hogy azért nem szakítotatok mégsem mert a lány elsírta magát? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom kezelni ha egy lány sír előttem, és már nem egyszer azért nem szakítottam mégsem, hanem belementem hogy folytassuk hátha jobb lesz. nem lett jobb, mindig csak romlott a helyzet. Szeretnék szakítani,csak időhúzás lenne ha ezt folytatnánk de nem tudom ezzel mit kezdjek.

2019. febr. 27. 20:02
 1/9 anonim válasza:
0%

Ennyire amatőr vagy?


SOHA, ne te szakíts!


Csináld úgy, hogy ő dobjon ki!

2019. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Legyél már férfi légyszíves.
2019. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, sajnos. Rá pár hétre megismertem valakit és másnapra rá már ténylegesen szakítottam vele, minden sírás ellenére.
2019. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na és azt mégis,hogy érjem el,hogy ő szakítson?


Tetőtöl talpig férfi vagyok, elég határozott minden (más) területen. úgy látszik ez a gyenge pontom,mindig megsajnálom őket ilyenkor.

2019. febr. 27. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szenvedj akkor ha ilyen mamlasz vagy. Legyél papucs és egyebek. Tudja hogy így irányít téged és használja is. Vagy legyél gyávább és akkor cuccolj el tőle mikor nincs otthon és írd meg neki hogy vége.
2019. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy azért sír mert tudja,hogy beválik.

Esetleg dobj be 1-2 felest hátha. Sajnos érdemben nem tudok mást tanácsolni, nekem ezzel nem szokott problémám lenni. Nyilván az nem jön szóba, hogy nem személyesen szakítasz.

2019. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok. Én is sírtam minden szakításkor. Ez van, attól még jobb, ha tùlestek rajta. Csak szanalombol ne maradj vele. Ha nagyon nem megy, akkor szakíts vele online. Bár nem túl gerinces, szerintem jobb személyesen letudni. Elhiszem, hogy kellemetlen, de ne huzzatok egymás idejét.
2019. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Embereld meg magad. Te fogsz sírni, ha több időt cseszel el a semmire. :)
2019. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is sírtam minden szakításkor, még akkor is, amikor én mondtam ki, hogy legyen vége. Ez sokaknál ezzel jár, a legtöbb párom férfi létére is sírt, pedig előtte legtöbbjüket nem is láttam soha sírni. Egy komoly kapcsolat lezárása mindig nehéz. Aki meg azt írta, ez csak manipuláció (nem mondom, hogy senki nem próbálkozik ilyesmivel, de a többség nem ezért teszi), még sosem volt olyan kapcsolata, amiben valódi szeretet és kötődés alakult ki.
2019. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!