Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudhatom hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy valóban vele akarok e lenni örökké?

Figyelt kérdés

Üdv. Először is elnézést ha valahol nincs megfelelő ékezet.

A barátnőmmel már több mint kettő éve vagyunk együtt ,úgy érzem hogy én sokkal engedékenyebb és elnézőbb vagyok mint o, sokszor érzem igazságtalannak mivel ha csinál valamit az oke ha én ugyanazt az már neki baj ha pedigt elmagyarázom neki azzal nem ért egyet. Ha valami olyat csinálok ami neki nem tetszik azt keményen érezteti is velem amit én sose szoktam, csak elmondom normálisan ha valami nem teszik.

El is hidegultek a dolgok a (kicsit) részemről mert régebben jobban nézett ki amit mondtam is neki de nem tesz ellene semmit de ez amúgy annyira nem is zavar. Olyan ember hogy mindenkinek sokszor ok nélkül beszól vagy meglyjegyez róla valamit néha csaladtagjaimra is ami ellegge zavar mert engem az az embertípus taszít. Nem szereti a spontán dolgokat ha pl random este nyolckor mondom hogy menjünk bulizni. Egyébként nagyon gondoskodó meg odafigyelo mindig próbál a kedvemben járni de ezek a tulajdonságai nagyon taszitanak és nagyon nehezen viselem. Ott tartunk jelenleg hogy már fel évre előre menő terveink vannak meg már el terveztük az életünk pedig nem vagyunk annyira idősek , viszont úgy érzem ebből ki akarok szállni viszont nem tudom jó ez ez nekem. Van más is aki így érez vagy érzett és mi lett a dologból van értelme harcolni ezért ? Én szeretem de vannak olyan tulajdonságai amit nem tud levedleni magáról nem is kérhetem de ki nem allhatom azokat. Ezt tetézi hogy pár napja beszélgetek egy lánnyal aki az esetem nagyon és már tokre el fantáziáltam milyen lenne vele, és felek ha már ilyeneket gondolok akkor ez már nagyon rossz jel. És nem érzem úgy hogy hosszú távon el tudnám viselni. Ilyenkor mi a normális szakító szöveg vagy egyáltalán szakítsák vagy jó ez nekem vagy érdemes tenni érte ? Vagy hogy lehet megmondani valakinek akinek már gyerekeket terveztetek hogy vége ? Legalább egy normális válasz jöjjön legyszives 19/f



2019. jan. 21. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Attól mert még gyerekeket terveztek meg stb az még mindig csak egy elképzelés. Mi még a nevüket is tudtuk, mindenki meglepődött rajtunk milyen jó pár vagyunk, imádtuk egymást. Aztán ez fokozatosan elmúlt szépen 3 év szerelem és 2 es fél év járás után. Pedig azt hittük egymásnak teremtettek minket, aztán mindkettőnk elkezdett másokkal is beszélni aztán szakítottunk. Szóval ilyen fiatalon nem kell ezeket túl komolyan venni. Gondold át milyen lenne nélküle, ha rosszabb, mint most akkor maradj vele, látszik, hogy legalább annyira fontos neked, hogy feltettél a kapcsolatotokért egy kérdést:) 17/l
2019. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz,most írtad le.
2019. jan. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak hibái. A másik lánynak is vannak, meg a tizediknek is lesznek hülyeségei. A kérdés az, hogy szereted-e a barátnődet. A "szeretem, de..." nem szeretet. Ha szakítani akarsz, megmondod az igazat: elmúlt a szerelem, tisztán látod a hibáit, és kiábrándultál, már nem szereted.
2019. jan. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Karena26 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Már abból tudhatod a választ, hogy egyáltalán itt feltetted azt.

NEM, NEM AKARSZ ÖRÖKRE VELE LENNI.

Abból, ahogy veled viselkedik, látszik, hogy ő sem veled.


Elmúlt már a szerelem köztetek, kiábrándultatok egymásból.

A tartós párkapcsolatban egy idő után elmúlhat a szerelem, és akkor a felszínre bukik a lényeg: hogy milyenek a hétköznapok vele.

Egy élethosszig tartó kapcsolatban az apró, jelentéktelenek tűnő tulajdonságoknak, és ellenérzéseknek nagyon nagy jelentősége van, mert ezekkel kell együtt élned nap, mint nap.


Ennyi együtt töltött idő, és közös álmodozás után kicsit nehezebb szakítani, mert megszoktátok egymást, valakilyen szinten kényelmes így, biztonságot ad a kapcsolat, a szexben is összecsiszolódtatok. Felépítettetek közösen egy álomvilágot, de ez csak fantázia. Ezeken az alapokon soha nem valósulna meg úgyse.


Ha szakítani szeretnél, javaslom, hogy mondj el neki mindent, amit itt fent leírtál, hogy mi zavar.


Ő úgysem fog ezeken a dolgokon változtatni soha, felesleges kérned, ő ilyen. És nem is várhatjuk el egy embertől sem, hogy bárki kedvéért megváltozzon!

2019. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A leirtak alapján, nem sokára vége lesz a kapcsolatnak.

19 évesen ez nem is baj.

2019. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!