Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elérni egy összetör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni egy összetört szívű srácnál, hogy újra készen álljon egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm és segíteni akarok neki, de olyan mértékben csalódott, hogy azóta hiába tetszett neki valaki vagy lehetett volna jó kapcsolata, egyszerűen nem tud megbízni senkiben és ezért nem is akar barátnőt.


23/n



2019. febr. 28. 21:43
 1/2 Justaboy591 válasza:
Hát elég nehezen, ha egyáltalán még lehet. Tapasztalatból mondom, mert voltam a srác helyzetében. Attól is függ hogy ki mennyire tudja feldolgozni. Ha akar róla beszélni akkor ott lehet próbálkozni. Én például annyira mélyre kerültem hogy csak heccből próbálkoztam másnál, mert tudtam hogy nem tudnak jobban megbántani. És egyszer csak az egyikük azt mondta hogy "igen" és most minden jól megy. Idővel ki fogja heverni, de ahhoz tényleg sok idő kell. Hetekig szó szerint utáltam a csajokat, de valahogy egyszerre rájöttem hogy nélkülük egy férfi élete nem lehet teljes. És mint mondtam előbb utóbb ő is rájön. Ha ismersz néhányat a haverjai közül, kérd meg őket hogy segítsenek és próbálják rábeszélni. Remélem tudtam segíteni!
2019. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy férfi által okozott sebet egy másik férfi tud begyógyítani egy nő által okozott sebet egy másik nő tud begyógyítani.
2019. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!