Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már nemet csak azért egy kapcsolatra, mert azt éreztétek, hogy akkor nem fogjátok elérni a kitűzött céljaitokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából a kérdésem az lenne, hogy voltatok-e már úgy, hogy azért nem kerestetek magatoknak társat, vagy azért éltetek egyedül egy ideig, mert úgy éreztétek, hogy akkor nem tudjátok elérni azokat a célokat az életben, amiket kitűztetek magatok elé.

Jelenleg valahogy belekerültem ebbe a szituációba. 28 éves vagyok, eddig csak hosszú kapcsolataim voltak (5 év, 3 év stb), de nem voltak céljaim. Amikor szabad lettem, kicsivel több mint 1 éve, akkor elkezdtem spórolni, mert rosszul álltam anyagilag. Most viszont kezdek átesni a ló túloldalára. Kitűztem célokat magam elé, és ragaszkodom hozzájuk, de úgy érzem, hogy amíg nem teljesülnek, addig nem tudok újra kapcsolatban lenni senkivel, mert akkor anyagilag megint elúszok. Valakivel volt már ilyen?


28F



2014. dec. 29. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, bár nem pont így

most tudom hogy egy ideig nem lesz sok szabadidőm és figyelemelterelést se akarok, így most pár hónapig biztos nem akarok barátot

csak zavaró tényezőnek érezném, úgy meg nem sok értelme lenne

2014. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
Igen, bár nem egészen így. Adott élethelyzetben, adott helyen nem akartam, mert féltem, h túlságosan befolyásol majd, amikor lépnem kell. Egy ideig ment is. Aztán újfent megtapasztaltam, h ember tervez....
2014. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!