Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a nő szakítson velem?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok erre.
2019. jan. 25. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy azt mondod neki, szakítani akarsz. Na ezek után tuti, hogy Ő is akar majd :D
2019. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Mond neki, hogy szeretőd van. Úgy ki vág, mint a tyúkot sz*rni.
2019. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Legyél annyira bunkó, hogy kidobjon.
2019. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy gusztustalan mód kezdesz el viselkedni.Vagy ami azért.mindenkinél kiveri a biztosítékot,ha a szeme láttára csókolsz meg mást,felrelépsz.De mivel felnőtt ember vagy,és bármennyire is szeretnéd elhitetni magaddal,hogy csak magadért vagy felelős ez nem igaz.Mert a viselkedésed kihat a párod későbbi életére is,így légy férfi és mondd el Neki.
2019. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A mai férfiak még ehhez is töketlenek? Istenem, megérett a világ a pusztulásra...
2019. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem akarod megbántani.

Ha egy másik nő miatt hagyod el az idővel kiderül, szóval jobb őszintének lenni. Ha tudja az okot, akkor nem agyal rajta feleslegesen, hogy mit hibázott. Persze ilyenkor meg lesz a véleménye rólad, de egy szakítás az ezzel jár.

De az is lehet, hogy már ő is érzi, hogy vergődtök egymás mellett és barátságban elbúcsúztok egymástól. Nekem csak 1 olyan szakításom volt amit én kezdeményeztem, soha életemben nem sírtam, de akkor igen. Sokkal jobban magamra vettem a terhet mint amikor kidobtak, igaz ez egy hosszabb kapcsolat volt. Ezzel a nővel mind a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba, de a sors elsodort minket egymás mellől, de így kellett történnie.

Szedd össze magad és búcsúzz el a párodtól és tiszteld meg azzal, hogy mindezt személyesen teszed és őszinte leszel.

2019. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát képtelen vagy egyszer fájdalmat okozni, ezért nem szakítasz.

Inkább sokszor, sokáig, minden nap fàjdalmat okozol neki, amíg kiölsz belőle minden érzést, és úgy megutál, hogy kidob.

Hol ebben a logika?


Ráadásul sok nő akàr évekig is képes vergődni egy bántalmazó kapcsolatban, mert "annyira szereti".

Te nem olvasod a gyakorin? A pasija egy bunkó állat, egy jó szava nincs, egy boldog perce nem volt 5 éve, azt is elfelejtette, hogy mi az az orgazmus. Mit tegyen? DE a szakítás ki van zárva.


Hány évet áldozol erre a remek ötletre?

2019. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél gerinces. Állj elé és mond hogy ennyi volt
2019. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki az igazat, hogy szakítani akarsz. Légy férfi! 35+N
2019. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!