Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell átvészelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell átvészelni a szakítást?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sosem fogok senkit úgy szeretni még egyszer mint őt.

Minden értelmét vesztette számomra.


Mit kell ilyenkor tenni, hogy ne fájjon a tudat, hogy soha többé nem lehetsz életed nagy szerelmével és nem kellesz már neki?


Mikor fogok szabadulni a fájdalomtól?

Mit kéne ilyenkor tenni?


2019. márc. 4. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha életed szerelme lett volna, akkor melletted lenne, de ő nem gondolta így. Meg kell tanulnod úgy élni, mint előtte, mivel előtte is éltél, lélegeztél és csináltad azt, amit azelőtt mindig.

Foglalkozz magaddal, hobbi, ilyesmi.

Lány vagy fiú vagy?

2019. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.


Nem úgy alakultak a dolgaink mint kellett volna.

Én még mindig vele szeretnék lenni, de ő már velem nem.


Biztosra érzem, hogy senki iránt nem fogok így érezni mint iránta.

Egyik szakítás sem viselt így meg.

Nem tudom mitévő legyek...

2019. márc. 4. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az idő majd megsegít. Gondolj rá úgy, hogy nem ő volt a tökéletes. Aki szeret, az melletted lenne.

De nem akart, nem szabad erőltetni.

2019. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem, hiába futnék utána és könyörögnék neki, ha ő már nem akar engem.


Nem lett volna szabad elhinnem, hogy a mi kapcsolatunk mindent kibír... de elhittem, és ezért fáj ennyire.

2019. márc. 4. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Ilyenkor mindenki ezt hiszi.......életem szerelme, még egy olyan nincs és nem is lesz....senkit nem tudok úgy szeretni és engem sem fog..


A világnak a fele kipusztult volna, vagy pszichiátrián lenne ha nem tudnák átvészelni az emberek-


de az egész csak blah blah blah,


El fog múlni idővel, de ha csak ülsz és búvalb**aszott vagy, és egész nap csak brühühü megy akkor várhatod a csodát.


Tekerd fel a hangerőt rakj be egy pörgős zenét, ha a szomszéd az ajtódban áll és kiabál tekerd fel hangosabbra :)

2019. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit sajnálsz hogy vége lett vagy azt hogy nem szeret már?

Igazából Te szeretheted életed végéig azt a srácot, de ebből te mit profitálsz. Az egyoldalú viszonzatlan szerelmet úgy hívják hogy rajongás, de ez egy párkapcsolathoz édes kevés. Gondolj csak bele, hogy egy Rock sztárt hány ember szeret, de egyiket sem akarja viszonozni, mert nem ez a célja.

Ha arra vágysz hogy a szeretedet viszonozzák az meg nem emberfüggő, akkor az érzésre vágysz, hogy valakitől megkapjad. Ez a helyes szemlélet, arra vágysz, hogy szeressenek.

A szokásos tanács az, hogy társaságba kell menni emberek közé és nem otthon ülni a múlt emlékeivel, mert az nem használ. Foglald el magad, menjél táncolni, sportolni, csak ne legyél egyedül.

2019. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Idő begyógyít mindent

Amit tehetsz: Nem nézel szerelmes filmeket, nem hallgatsz depis zenéket se olyat ami rá emlékeztet.

Fogod magad és elmész futsz egyet, vagy valami sportot végzel heti 3x, valamint veszel valami könyvet amit olvashatsz, vagy valami olyan tevékenységet végzel amiben el tudsz merülni.


Ajánlkoznék legrosszabb esetben hogy itt vagyok aztán írd ki magadból, de sajnos se időm, se kapacitásom ilyenekre.

Biztos van ismerősöd akiben bízol. Most hogy fáj fogd meg keresd fel. 1-2 napot szánj a gyászra mert ha nem teszed csak rosszabb lesz. Írd ki neki, beszéld meg vele. Ezután viszont az előbbi pontok jönnek szóba:)

2019. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ui.: pontosítok

Nem lesz rosszabb, de nehezebben felejted ha nem gyászoltad meg.

2019. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!