Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyobb az esely, ha beket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb az esely, ha beket hagyok, hogy hivni fog még?

Figyelt kérdés

Ha felindulásbòl egy pasi szakit , es a nö beken hagyja , akkor nagyobb az esely , hogy par het , egy hónap múlva magától keres ?

En legalabbis azt tapasztaltam hogy szoktak meg hallatni magukról a pasik egy idö után ....már ha nem másért kiváncsiságból

Elnézést kértem már , de hiába.

Ha a nö sokat keresi a pasit utana , szerintem egyre inkabb megerösödik a pasi velemenye , hogy jól döntött a szakitas mellett , tehat ha meg par szazalek sansz van , a nö azt is tönkreteszi , ha telefonal a nö es érdekeskedik



2019. márc. 5. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem keresed azt fogja hinni hogy jól elvagy nélküle. Az egyenes közeledés mindig jobb
2019. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak kìváncsiságból keres,de Te másra számítasz,akkor azt a hívást teheted a kispolcra.

Ha keres,azt csak azért mert nincs kivel lefeküdnie.

Azzal meg,hogy erős felindulásból szakìtott csupán magadat nyugtatgatod.

2019. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Közeledtem miutan szakitott , de nem örult neki

Tehat kimutattam h nem vagyok jól nelkule

Ha új kapcsolata van es nem jön össze lehet meg megkeres

Szeretnem megtartani baratnak , havernek legalabb

Tudom , hogy vége

2019. márc. 5. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nagyobb esélyed van úgy, ha nem nyaggatod.

Lássa csak, hogy megvagy nélküle is, hátha piszkálja az egoját, amúgy meg zárd le, keress mást, kösd le magad sporttal, hobbival, ne epekedj utána.

2019. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit leìrtál baromság, és semmi értelme.

A következőket teheted: -Elengeded a francba. (A legkézenfekvőbb)

Visszaszerzed. (Ehezz meg kell keresned)

Ezt a barátság dolgot meg hagyod a francba. Legalább magadat ne áltasd már. Senki nem akarja az exét a barátjának. Aki késztetést érez hogy jóban legyen az exével az sosem csak barátnak szeretné.

2019. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta , hogy nem akar mar velem beszelni egy hete amikor összevesztunk es kerestem ra egy napra
2019. márc. 5. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő az, aki 2 hónap után már házasságot ígért?

Szerintem nagyon palira vett téged.

Sok szélhámos van, valószínűleg van már neki más nő. Ne bánkódj utána. Egy komoly szándékú férfi 2 hónap után nem kéri meg a kezed, max. egy szélhámos vagy egy elmebeteg.

2019. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd, az komolyan jó lenne neked, ha csak szánalomból állna szóba veled? Mit nem értesz azon, hogy nem akar veled barátkozni? Mit nem értesz azon, hogy hagyd békén? Ha ilyen erőszakosm nyomulós tapló voltál más téren is, akkor nem is lep meg, hogy szakított..
2019. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:
57%

Sehogy. Majd akkor keres, ha meg akar dugni veled. Mondjuk mar ahhoz is eleg ketsegbeesettnek kell lennie, hogy valaki az exehez rohangaljon sex-ert.


42F

2019. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nyomultam soha , eddig ö nyomult es tepert ertem
2019. márc. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!