Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szeretnek az exbarátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek az exbarátaim sokkal jobban azután, hogy szétmentünk?

Figyelt kérdés
3 Komoly párkapcsolatom volt összesen eddig 24 éves koromig. Önzetlen, odaadó típus vagyok. Odafigyelek a másikra, igyekszek altalaban a párom kedvében járni. Képes vagyok igen ezzel túl is lőni a célon. De a sokmindent amit adok mind csak azutan veszik eszre amikor végül szakítok velük (oktol fuggetlenul). Akkor viszont azonnal es meg hosszu evekig kellek neki vissza, függetlenül attól, hogy van e kapcslatuk. Pasik / Fiúk / Férfiak! Miért van ez? Hogy csináljam legközelebb, hogy ez a kapcsolatban is feltűnjön?

2019. márc. 9. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt az exeidtől kérdezd meg. Én minden exbarátnőmmel azonnal megszakítottam minden kapcsolatot ahogy exekké váltak.
2019. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát úgy, hogy olyannal legyél kapcsolatban, aki értékeli ezeket a dolgokat. Én is ilyen vagyok, mások is vannak bőven ilyenek, bizonyára találsz egyet.

32/f

2019. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lehet hogy nem szerettek meg igazán, hanem “csak” értékeltek, elismertek, de nem volt igazi szerelem? És később amikor nem jött össze nekik jobb, akkor esett le, hogy te mindenben jó voltál...


Amúgy ebben még mindig nincs benne az, hogy igazán te vagy szeretve, csak az amit adtál, az kell. Ez eddig csak kihasználás, nem szívből szeretés. Vagy igen?

2019. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amit írsz. Hajlamos vagyok annak érdekében nagyon sokat adni, hogy ne csak összejönni tudjak valakivel, hanem megtartani is tudjam az illetőt. Az teljesen biztos h mellettem a másiknak baromi kényelmes élete van.
2019. márc. 9. 20:39
 5/7 Rockarc ***** válasza:

Szerintem nagyon alarendeled magad a masiknak. Ez keresett azoknak, akik cseledkent neznek a nokre, csalodas azoknak, akik partnert keresnek. Termeszetesen tud hianyozni a kenyelem, plane ha az utanad kovetkezo zsanernek muszaki leiras kell a sepru hasznalatahoz is.


A masik tipikus noi hiba, amikor megfojtjak a ferfit. Na nem a felmosoronggyal, hanem egyszeruen minden percukben a figyelmuket akarjak. Ha ilyen vagy, akkor tanacsos, hogy legyen sajat eleted, baratnok stb, akikkel tudsz idot tolteni, ne mindig a baratodnak kelljen szorakoztatnia teged.


42F

2019. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általános hozzáállásom, hogy a pasim azt csinál, és oda megy és akkor amikor akar. Úgy vagyok vele higy az érzelmei és tisztelete vagy megvan felem mindenkor vagy egyeltan nincs. A “rövid póráz” nem oszt, nem szoroz. Nem szeretek senkir untatni az állandó jelenlétemmel.
2019. márc. 9. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert már nem laksz velük talán, nem kell neked megfelelni, nincs az a frusztráció közöttetek, meg megfelelési kényszer pl tényleg; szal már nincs tétje, de így külön sokkal nyugisabb vagy,meg ő is ,m intha össze lennétek zárva. Énszerintem. Szóval a járás, együttélés nem működött, pl túl sok vitát szült; de így barátnak nyugisabb, kényelmesebb, kellemesebb

Egymás társaságában lennetek.

2019. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!