Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 év után szétmentünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után szétmentünk a barátnőmmel, szerintetek lehet még belőle valami? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 év és 2 hónap után szétmentünk a barátnőmmel. Sajnos voltak nálunk gondok is, de valahogy mindig megoldottuk. Szerettük egymást a gondok ellenére is amik közbejöttek. Néhány hete még alig várta, hogy találkozzunk és mondta, hogy szerelmes. Nem volt semmi baj. Aztán egy félreértés miatt visszalépett és azt mondta, hogy soha nem akar többet találkozni velem. Heteken át próbálkoztam és beszélgetni akartam vele. Történt egy előrelépés az ügyben. Sikerült beszélgetnünk és azt mondta még időre van szüksége. Eltelt megint két hét, és mire a megbeszélt találkozóhoz értünk ismét visszalépett. Azt mondta egyedül akar lenni nagyon sokáig mert soha nem volt egyedül eddig. Mindig voltak párkapcsolatai. Azt is mondta, hogy már csak mint embert szeret. Belement abba, hogy néha beszélgessünk interneten hétköznapi dolgokról meg ilyesmik és megígérte, hogyha úgy adódik akkor találkozhatunk is és beszélgethetünk. Vissza szeretném kapni mert rengeteg közös dolgunk van, és rengeteg mindent terveztünk el a jövőre nézve. A félreértés előtt még az esküvőnket tervezgettük együtt. Szerintetek ha nem erőltetem a dolgot és nem lógok a nyakán minden nap, hanem normálisan beszélgetek vele néhány naponta, valamint 1-2 havonta megkérem, hogy töltsünk együtt egy kis időt valami programmal, akkor még lehet belőle valami? Főként nők válaszára vagyok kíváncsi akik voltak hasonló cipőben és egyedüllétre vágytak. Nagyon szeretném őt visszakapni. Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat. 24/F

2016. máj. 5. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hogyan döntötök a jövőtöket illetően. A problémákról, érzelmekről jobb beszélni, nem mindig kellemes, de hatékonyabb, mint nem beszélni róluk. Különösen, ha problémás helyzet, konfliktus adódik. Nem tudom, hogy áll ez a dolog kettőtök között, de ha úgy alakul, akkor a szakítást is el kell fogadni.
2016. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy voltam.Aztán hagytam nem érdekelt nem keresgettem... Utánna 2 hónap múlva ő könyörgött,hogy jöjjünk össze :) Rájött,hogy nemtud nélkülem élni.
2016. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tenyleg egy kis maganyra van szuksege.

Es magambol kiindulva(es a legtobb nobol), szerintem jobban tenned ha nem igazan keresned. A noket is jobban erdekli az, aki nem log a nyakukon. Legalabbis en igy vagyok vele.

Nem azt mondom,h soha ne keresd vagy hogy legyel bunko vele, csak azt,h hagyj neki teret. Ha o is ugy szeret, mint te ot, akkor o is lepni fog feled. :)

Ha pedig mar nem akar toled semmit, akkor neked is jobb lesz nelkule. Hidd el. Nem hiszem,h szeretnel olyan emberrel lenni, aki mar "csak mint embert szeret".

2016. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt. Kullancs lennél csak. Exbaratom ugyanez volt, a végére megutaltam ezek miatt. Ha nem akar veled lenni, akkor nem akar, hagyd békén. Ebbe a néha beszélgetésbe is valószínűleg csak szanalombol ment bele.
2016. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogd fel ennyire radikálisan a dolgot :) A legjobb megoldás az lenne, ha havonta 1x-2x írnál rá és tök természetes dolgokról írnál és pár hónap múlva, mondjuk félév letelte után megkérnéd, hogy találkozzatok :) Tudom, hogy nehéz kibírni, de igen, ha nem keresed annyit és jobban átgondolja a dolgot, hátha kicsit kibulizza magát és visszatér hozzád :) persze az is benne van a pakliban, hogy közben találni fog mást, de ez ellen igazából nem tehetsz semmit... Ha nyaggatod, akkor pedig van indoka téged elküldeni, ami ugye Neked esne rosszul. Ha elkezdtek írni neten keresztül és nem úgy ír vissza, hogy érzelmeket mutat vagy lezárt, szintén Neked fog rosszul esni, de természetesen egy próbát megér :)
2016. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az az eset, hogy megdoglott a kutya, de te meg akarod tartani. Hagyd beken, mert csak megutal teged. Azt akarod, hogy eroszakkal vagy szanalombol legyen veled? Menyire tenne teged boldogga, ha nem onszantabol lenne veled, hanem azert, mert rakenyszerited?
2016. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!