Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet valakit elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit elfelejteni? 10 év alatt nem sikerült.

Figyelt kérdés
7 évig voltunk együtt. Sajnos még mindig őt szeretem. Nincs esély az újrakezdésre. Már volt azóta több kapcsolatom. Több éves is, de senkit nem tudtam megszeretni. Mindig ő hiányzik. Nagyon szeretnék nem így érezni. Már új kapcsolathoz sincs így kedvem. 🙁 Nem tartjuk a kapcsolatot, de évente 2-3 alkalommal véletlenül összefutunk az utcán ami mindig nagyon felkavar és elszomorít. 🙁

2019. márc. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne akard elfelejteni, mert úgysem tudod. Ha folyton azon kattogsz, hogy el akarod felejteni, akkor az agyad nem tud mit csinálni. Törölni a memóriádból nem tudja, ezért állandóan futtatja a programot vele kapcsolatban, ami miatt "fura" érzéseid lesznek.

Békélj meg vele. Bocsáss meg neki (ha úgy érzed van mit). Köszönd meg, hogy az életed része volt. Köszönd meg a szép pillanatokat, élményeket, érzéseket. És engedd el.

Az agyadnak új feladatot adj: készüljön fel az újra, várja az újat, vegye észre, amikor belép az életedbe.

2019. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez elég szar, de ő már rég nem az az ember, akit akkor ismertél.
2019. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem haragszunk egymásra, soaem haragudtunk és elfogadtam már régen, hogy ez van. Nem vele foglalkozom minden nap, de időnként eszembe jut és hiába ismerek meg mást, csak egy erőlködés lesz belőle. Mert mindenki hidegen hagy. Az meg elszomorít, hogy tudom nem boldog. Így olyan értelmetlen az egész.
2019. márc. 10. 18:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már sokat változtunk mindketten. De még mindig jobban hasonlít a régi önmagára mint bárki más. ☹ Abszolult hálás vagyok az együtt töltött időért. A szakításunk ilyen szempontból példaértékű. Csak szépet és jót kívánok neki, és szerintem ezzel ő is így van.
2019. márc. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!