Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a francba lehet elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba lehet elfelejteni életünk szerelmét? Van itt, akinek már 100%-ban sikerült? Boldog vagy azóta?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Évek óta szeretem, de elég volt, én lépni akarok, mert sajnos már úgysincs esély. Csak kár, hogy nem ismerek nála tökéletesebbet - vele tényleg egy hullámhosszon vagyok, szórakoztat, és szívesen vagyok vele, nem úgy, mint az emberek 99%-ával kb...Szóval Ő ilyen kiválasztott nekem, csak... Nincs esély, na.


19/L



2014. dec. 27. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez az egész? Miért is akarod elfelejteni? :O ha egy hullámhosszon vagytok, rendes és szereted és úgy érzed h neked lett teremtve. Ez lenne életed legnagyobb butasága.
2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült, jobb egyedül, azt csinálok amit akarok, akkor és azzal akivel akarom, nem kell rohangálni utána, nem hisztizik, nem kell venni neki ajándékot, nincs aki idegesítsen, vagy aki miatt aggódjál, netán akivel veszekedjél, nem dúrnak le az ágyról és azt viszek az ágyba akit kedvem tartja.


Kell ennél több a boldogsághoz?

Nekem nem is kell barátnő 4-5 évig minimum.


20/F

2014. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Ja, de attól még nem fog járni velem, és szerintem egyszerűbb, ha én felejtem el...


2. Sajnos érhető, igazából én is mindig veszekszek akár egy barátságban is, sajnos vállalni kell...Sehogy sem jó: sem papucsként, aki mindent elfogad, viszont az igazsággal meg lehet bántani a másikat. Viszont ettől függetlenül nagyon is jó, ha valaki szerelmes beléd, vonzónak tart, törődik veled~

2014. dec. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!