Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Családja van? Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családja van? Képtelen vagyok feldolgozni.

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve összejöttem egy magát függetlennek valló férfivel. Jó állása van, magas beosztása egy multinál, emellett saját vállalkozása. Heti 1-2 alkalommal találkoztunk mindig csak, amit a munkájára fogott, sok időt tölt külföldön, utána meg fáradt. Felvitt a lakásába is és egy idő után kaptam hozzá kulcsot. Váratlanul sosem állítottam be, de párszor előfordult, hogy oda mentem haza munka után. Elhittem, hogy működik, aztán egyre inkább zavart a tudat, hogy alkalmazkodnom kell az elfoglalt életéhez, nem hívhatom bármikor és sosem említi komolyan, hogy el akar köteleződni mellettem. Elkezdett motoszkálni a fejemben, hogy valami nincs rendben. Elkezdtem tudatosan figyelni a jelekre és amikor már nagyon erős volt a gyanúm, hogy családja van, akkor beismerem, követtem.

Életemben nem koppantam ekkorát. Egy utolsó hülye hiszékeny kis fruskának érzem magam, képtelen vagyok feldolgozni, hogy az egész életem egy hatalmas hazugság volt az elmúlt egy évben. A fejemet ütöm a falba, amiért annyira vakon ittam a szavait, meg sem kérdőjeleztem a sztorijait a rengeteg munkáról, a külföldi beszámolókról. Még valami apró ajándékot is hozott mindig ha sokat volt külföldön, te jó isten...

Két hónap telt el azóta, hogy melegebb éghajlatra küldtem, de egyszerűen úgy érzem ezt nem tudom egyedül feldolgozni. Az önbecsülésem nulla, folyamatosan ostorozom magam, amiért ilyen hülye vagyok. Ő pedig vélhetően háborítatlanul él a családjával. Teljesen tönkre tett. Ti mit tennétek?


2019. márc. 12. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Keress egy pszichológust. Segít feldolgozni.


Azt nem írom le, hogy én mit tennék, mert az nagyon szemét dolog. 😈

2019. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy hülye, mert ahogy volt vészcsengő, felgöngyölítetted az ügyet. Kár érted, ha ezek után tudatosan átesel a ló túlsó oldalára.
2019. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Végre egy pénzéhes nő, aki koppant haha
2019. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem akarom bemószerolni a családjánál. Eddig sem tettem és ettől nekem nem lenne jobb. Az persze más kérdés, hogy én a felesége helyében szeretném, ha valaki felnyitná a szemem, de nem én leszek az jelen esetben.

Ha tisztán a szemembe mondja a pasas a helyzetet legalább lett volna választási lehetőségem, hogy akarok e a szeretője lenni. Ez az, amiért mondjuk őt szívesen megleckéztetném valahogy, a családját kihagyva a történetből.

Persze a kérdés inkább arra vonatkozott ki hogy vakarná ki magát ebből a sz*rból? 30 évesen elpazaroltam másfél évet egy s*****jre és valószínű lesz ez több is mire újra bízni tudok.

2019. márc. 12. 14:35
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Már csak ilyenek ezek a magas beosztású multinál dolgozó, és mellette saját vállalkozást vezető férfiak.
2019. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Itt a lehetoseg, hogy akkor masnak megadd azt a valasztasi lehetoseget, ami neked nem adatott meg. Ez pl. szerintem megnyugtatna, es ez nem bemoszerolas. Nem az, hogy "jaj de gonosz vagyok, bruhhaha most szarban leszel az asszonynal", hanem hogy igy tiszta lappal tudnal indulni, lezarni a dolgokat.
2019. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy vagy bevallja a feleségének, hogy mit tett, vagy te fogod. Persze nem kell beszélned a feleségével, de blöffnek jó. Okozol neki pár álmatlan éjszakát. Ha meg bevallja, akkor legalább segítettél a feleségen, hogy találjon helyette valakit, aki szereti.
2019. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Sajnálom a nőket, hogy nem jut az összesnek egy saját jóképű, magabiztos, pénzzel és hatalommal rendelkező, sikeres férfi és ezért osztozkodniuk kell az ilyeneken. A legfontosabb, hogy lejjebb ne adjátok, mindig tartsatok ki az elvárásitok mellett.
2019. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom, ami történt veled. Nem vagy hiszékeny, vagy buta. Akkor lennél, ha most azzal jönne hogy el fog válni és te még ezek után várnál rá. Ehelyett erős voltál és elküldted. Nyugodtan hívj segítségül egy pszichológust, hogy fel tudd dolgozni.


30N

2019. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem olvastam el az apróbetűs részt, csak az keltette el a figyelmemet, hogy a sikeres, anyagiakban dúskáló férfiaknak tulajdonították itt többen a titkolt családokat, pedig bizony, sokszor a kellemes, ámde csóró férfi is elkel többször az életben párhuzamosan.
2019. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!