Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert faj az is, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert faj az is, ha valaki olyan utasit el, es jon ossze massal, akitol nem akarnek komolyabban semmit? (csak szexet) L/26

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 00:39
 1/6 RRR ***** válasza:
100%
mert valahol sértve érzed a női mivoltodat
2016. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Engem még az is zavar, ha olyan jön össze mással, akit én utasítok el. :) Na jó, ennyire nem vészes a helyzet, de tény, hogy épp a napokban történt, hogy egy férfi ismerősöm, aki egy időben nekem udvarolt vadul, csak bizonyos okok miatt nem mertem felvállalni a kapcsolatot, megnősült. És annak ellenére, hogy én harmonikus párkapcsolatban élek, egyszerűen fájdalmas volt nézni az esküvői képeket, mert ez a férfi sok évvel ezelőtt még nekem bókolt, neked udvarolt, erre elvesz egy másik nőt! Hát mit képzel ez? Nemhogy irántam epekedett volna még éveken keresztül!

(Nyilván a fenti megfogalmazásom erősen önironikus, de tény, hogy ilyesmiket éreztem. Teljesen irracionális, mégis: az emberi elme ilyen.)

2016. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem mondom, hogy ennek így kell lennie, de gyakori dolog.
2016. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 ugyanezt erzem!! akkor is, ha en szakitottam meg a kapcsolatokat, akkor is, ha nem is engedtem valakit kozeledni, akkor meg plane, ha engem utasitottak el. 'Hogy lehet, hogy lesz nekik mas, es nem en? Hogy lehet valaki jobb nalam?' (Kb. ezek a furcsa gondolatok futnak le bennem). Lehet, hogy a korom is hozzatesz meg ehhez a hisztihez?
2016. jún. 15. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert iszonyatosan nagy az egód... te tudhatod csak, hogy miért és mitől. Meg hát nem lehet mindenkit megkapni az életben. Nem tudom milyen lány lehetsz, hogy egyes pasikat csak a szexre akarsz használni, ez tényleg igaz?
2016. jún. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pulykagőg + tyúkész.
2016. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!