Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akartam a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akartam a barátnőmmel, de közben kiderült, hogy terhes. Mit tegyek? Nem szeretnék vele lenni.

Figyelt kérdés

4 éves a kapcsolatunk, együtt élünk, de az utóbbi fél évben teljesen elhidegültünk egymástól. Fontolgattam a szakítást és a napokban be is akartam jelenteni, de közölte, hogy terhes.


Teljesen összetört a hír. Nem tudom mit tegyek, de egy biztos: közös jövőnk nincs.


Beszéljem rá az abortuszra?



2019. márc. 13. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Mondd el neki a te oldaladat. Az igazat. Hogy nem akarod ezt a kapcsolatot és a gyereket sem.


És majd ő is reagál valamit.

2019. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Úriemberként érdemes lenne mellette maradni, támogatni is lelkileg, mert nem lesz neki könnyű, ugyanakkor majd másfél év múlva említeni neki azt, hogy támogatod mindenben, stb., csak engedjen neked is egy kis teret másokkal. Azután is tartod velük a kapcsolatot, személyesen is, csak közben kapcsolatot is építesz. Én biztos így tennék.
2019. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki így, majd döntsetek közösen.
2019. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
#3 itt nincs mit közösen dönteni. egy kérdés van, hogy a barátnő felakarja e nevelni a gyereket egyedül, kitéve a párját is egy ilyen helyzetnek, hogy lesz egy gyereke amit nem akar. ha így dönt a kérdező fizeti a részét és lesz egy gyereke.
2019. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
# 4, tudom, hogy a nő dönt ilyen helyzetben és emiatt is örülök, hogy nőnek születtem. Én mindenképpen meghallgatnám a férfit is, az apajelöltet, nem szülnék egyedül biztosan. Nekem együtt vannak a szüleim és csak úgy vállalnék gyereket, ha apja is van. Az, hogy hozzám vág x forintot havonta semmit nem ér, ha az apajelölt így állna hozzá, mint a kérdező biztos, hogy nem vállalnám.
2019. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy mi van és mit akarsz, ha már biztos vagy benne, míg időben vagytok, hogy ő is dönthessen valahogy. Ez a legkevesebb, amit tehetsz.

32/f

2019. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen járható út a teljes őszinteség.

Életed legkínosabb beszélgetése lesz, de túl fogod élni.

Joga van tudni a barátnődnek, hogy benned már megszületett az elhatározás, hogy szakítani fogsz, és úgy kell terveznie, hogy ha megtartja, akkor már a terhességet is egyedül csinálja végig.

Ráadásul minél előbb!!! Nem írtad, hogy hány hetes, vagy egyáltalán belefér-e a 12 hétbe.

Most pár hétig mindenki szemében te leszel az ördög maga. De még mindig jobb döntés, mint 18 évig fizetni, neki és a saját gyerekednek pedig elbas2ni az egész életét.


A tények ismeretében lehet, hogy ő sem akarja megtartani.

Így, hogy nem vagy őszinte, annyi fog történni, hogy pár hónappal később hagyod el, amikor ő már nem dönthet úgy, hogy nem akar egyedülálló anya lenni.

Ha az elmúlt 4 évben csak kicsit is szeretted, akkor nem ezt teszed meg vele, hogy addig lapítasz, amíg elveszed tőle a döntés lehetőségét.

2019. márc. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
33%
#1 vàlaszàval tökéletesen egyetértek. Szélsőséges esetben azt is elképzelhetőnek tartom, hogy kamu az a terhesség...
2019. márc. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor is menjetek szét.

Ha megtartja a gyereket önző ekkor sincs gond fizetsz 18-20 évig azt le van tudva.

2019. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mond el mit érzel aztán meg beszelitek.

Ha egyedül is valalja a gyereket, sztm neked is vállalni kell a felelősséget.

2019. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!