Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondja, nem volt boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, nem volt boldog velem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, egyszer szakított velem néhány hónapra, aztán újra egymásra találtunk. 7 hónapot voltunk együtt. Múlt héten kérte, hogy jöjjek át, rosszul érzi magát(lelkileg), de nekem halaszthatatlan dolgom volt, nem tudtam menni. Leírta, hogy szakítani akár, de én azt hittem, manipulálni próbál. Egy nappal később hívtam, hogy menjek-e, azt mondta, mindegy. Átmentem, elképesztően flegma volt, aztán kértem, hogy beszéljünk. Azt mondta, nem boldog mellettem és hogy nem látja a közös jövőnket. Ennek ellenére nem akarta, hogy hazamenjek, láttam rajta, hogy neki is fáj, nagyon. A kapuig utánam jött, megölelt, nem akart elengedni. Megkért, hogy írjak, amikor megérkeztem, és hogy adjak neki egy hetet, hogy átgondolja. Nem akarok reménykedni. Nagyon szeretem, azt akartam, hogy boldog legyen, sosem akartam neki ártani. Tudom, hogy elrontottam, mégis hiszem, hogy helyre lehet hozni. Ti mit tennétek a helyemben?


19/l



#szakítás #boldogság #újrapóbálkozás
2019. márc. 14. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, lépj tovább.
2019. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudja, mit akar, mindenesetre ha nagyon szeretne, meg sem fordulna a fejében a szakítás.

Viszont nyilván valamit jelentesz neki, meg csak érzi ő is, hogy jó ember vagy, ezért még kötődik.

Szerintem jobb, ha elengeded, már csak azért is, hogyha ilyen könnyen dobálózik a szakítással, akkor majd ha komolyabbra fordulna, lehet akkor dobna, mikor gyereket vársz.

Szerencsére fiatal vagy még, hamar kezdhetsz új életet.

2019. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz másik.
2019. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Villamos effekt. Majd jön a következő:)
2019. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodjára tett lapátra. Mit akarsz még? Kell egy harmadik meg ezredik pofon is?
2019. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is annál szebb, mikor egymás idejét raboljátok. Én azért biztosra mennék, szülnék neki legalább egy gyereket.
2019. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bogus20 ***** válasza:
Én nem adnék neki egy hetet. Volt két éve gondolkodni, szerintem csak azért mondta, mert az gondolta, hogy nem bánt meg ezzel annyira, mintha ott helyben a szemedbe mondaná hogy vége. Én nem találkoznék vele többet, ezt nem lehet helyre hozni, pláne nem úgy, hogy te igyekszel, hisz eddig is az jön le, hogy sokat tettél érte. Szóval nem keresném többet, ha ő keres megmondanám hogy részemről is vége. Ez hogy ennyire küzdesz a kapcsolatért csak imponál neki, de igazából már más jár a fejében.
2019. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus se veled, se nélküled kapcsolat. Voltam ilyenben, ismerem az érzést. Engedd el magadban akkor is ha szereted. Ő nem az igazi szàmodra.
2019. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nagyon fiatal vagy majd jön az igazi is. Élvezd addig az életed(ésszel)
2019. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, még nem jött rá, hogy másik ember nem fogja boldoggá tenni.


Kalap, kabát.

2019. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!