Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondja szakítás után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fritz Roland kérdése:

Miért mondja szakítás után az arcomba, hogy boldog, és szabadnap érzi magát?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja szakított velem a barátnőm, megbeszéltük, hogy barátok maradunk, és szoktunk napi szinten beszélni, néha találkozni, eddig jól is ment a továbblépés folyamat, örültem neki, hogy kapcsolatban tudtunk maradni. Két napja még azt mondta, hogy nem lépett túl rajtam és nehéz neki is, ennek bevallom örültem, Erre rá tegnap este már azt írta, hogy teljesen boldog hogy szabad lehet. Nna ez visszalökött a szakítás utáni depresszív állapotba. Miért csinálja ezt? Egyszerűen nem értem.

2017. okt. 7. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egyikőtök sincs túl rajta. Ehhez idő és távolság kell. Javaslom, hogy egy ideig inkább ne keressétek egymást.
2017. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen szabadnak, akart lenni a kérdésben.
2017. okt. 7. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már ilyet. Kikészített a szakítás, az exem összetörte a szívem darabokra. Mikor elkezdett érdeklődni, hogy vagyok, annyira felidegesített, hogy annyit tudtam kinyögni, sose voltam jobban minden mesés. Mégis mit kellene erre mondani? Hogy tönkretetted az életem, te szemét? Ekkora örömöt nem adtam volna neki. Főleg, hogy úgy tűnt őt tényleg nem hatotta meg a szakítás. A maradék kis büszkeségem próbáltam így menteni. Lehet a te exed is ezt teszi. Elmondta hogy nem nehéz neki, erre másnap megint szóbakerült.. Nyilván ennyi idő alatt nem változik semmi. Nem szeretné tovább hangoztatni, hogy rosszul van, egyszerűbb lezárni azzal, hogy minden csodás.
2017. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érthető ez, de mi jól váltunk el, persze értem én, hogy könnyebb azt mondani, hogy tök jó minden, de akkor is szemétség a másikkal szemben.
2017. okt. 7. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak. Az pedig nem szemétség, hogy te annak örülsz (még ha csak titkon is), hogy ő még nem lépett túl és nehéz neki? Ha neked szar, legyen a másiknak is az, ez így jó neked, de ha azt mondja boldog, akkor meg ő a szemét. Gondolkozz már. Miért nem tartotok tényleg távolságot, hogy normálisan le tudjátok zárni az egészet.
2017. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legnagyobb hiba barátságban maradni az exszel. Így lehetetlen továbblèpni. Döntsétek el, mit akartok. Együtt vagy külön? Ha külön, akkor szakítsatok meg minden kapcsolatot, ne beszéljetek többet egymással. Ha meg szeretitek egymást, akkor tegyétek rendbe a kapcsolatot és legyetek együtt.
2017. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az meg sem fordult a fejedben hogy tényleg így érez? Nyomasztotta a kapcsolatotok, örül hogy vége lett de azért kicsit sajnál.

Én is voltam így többször is. Ilyenkor szakítás után mindig a szabadság érzése volt a jellemző.

2017. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, hogy így érez, de akkor ne hülyítsük egymást, hogy egyszer jó, egyszer rossz. Szerdán azt mondta, aludjak ott, pénteken már azt, hogy mennyire jó nélkülem. ez így nem jó senkinek sem.
2017. okt. 7. 13:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleve ott el van rontva, hogy minden nap beszéltek. Egyáltalán nem kéne. Döntsétek el mit akartok, rendbe hozni a kapcsolatot, vagy szakítani. Utóbbi esetben el kell búcsúzni egymástól, és végleg lezárni a kommunikációt. Úgy rendesen le tudjátok zárni magatokban ezt a fejezetet. Így olyan, mintha egy ablak még nyitva lenne, és csak a bizonytalanságban őrlődsz. Semmi értelme.
2017. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ember, újra akarta volna kezdeni Veled. Ezért akarta, hogy nála aludj. Te meg elutasítottad. Mégis mit mondjon ezek után? Gyorsan tisztázzátok, ki mit szeretne. Mondjuk MOST. Talán még nem késő.
2017. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!