Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már régen rossz, ha barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már régen rossz, ha barátnőm nem kezdeményez velem kommunikációt, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval már lassan egy hete azt vettem észre, hogyha én nem hívom, nem írok neki, akkor felőle akár 1 hétre is eltűnhetnék! De eddig mindig megtettem az első lépést. Ma úgy éreztem, hogy ez így nagyon egyoldalú, ezért ma direkt nem írtam neki. Erre látom, hogy sokszor feljön Messengerre akár több mint 1 órára is, de egyáltalán még csak rám sem ír! Ugye ez felejtős?

30F 25N



2019. jan. 8. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ő a baratnőd?? Mióta vagytok együtt? 2hete?
2019. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Talán mással chatel, sanszos. Kérdezz rá egyenesben!
2019. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem szokott hozzá,hogy ráírjon a pasijára.Mert eddig mindig őt keresték.Feg,ha 1 hónapja,vagy két hete vagytok együtt.
2019. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*Főleg
2019. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az mindegy hány hónapja vagyunk együtt szerintem egy kis érdeklődést akkor is mutathatna a párja felé! Én is más pasira gyanakszok. Ha rákérdezek, azt mondja tanul. Soha nem jut eszébe hogy meséljen a napjáról, vagy megkérdezze mi van velem!
2019. jan. 8. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért annyira nem mindegy.De rendben.Akkor tesz Rád valójában.
2019. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy, mert egy kapcsolat a kölcsönösségen kell, hogy alapuljon! De tudod mit, kívánom, hogy olyan kapcsolatod legyen, ahol neked kell mindig kezdeményezni :) szép estét
2019. jan. 8. 20:45
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Na ezért nem ír Neked.Köszönöm!Bár én mégcsak hasonlòt sem kívántam Neked,de én is remélem,hogy így lesz.Ha másért nem is,azért hogy egy kívánságod teljesüljön.
2019. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem én sem hivnálak, irnék neked. Tul bonyolult lélek vagy. "nem kezdeményez velem kommunikációt" Ki a frász gondolkodik igy?
2019. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenki kedves utolsó mindenki! Jogos felejtsd el!
2019. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!