Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom szakított velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szakított velem, de én szinte biztos vagyok benne, hogy csak össze van zavarodva, talán egy idő kéne neki, de szerintem nem akart ilyen radikális döntést hozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal az utóbbi időben sok volt köztünk a nézeteltérés. Nem nevezném vitának vagy veszekedésnek, inkább csak másképp gondolkodtunk egyes dolgokról. Egészen pontosan egyről! Az én előző kapcsolatom borzasztóan nehéz volt, nagyon megviselt, teljesen leépítette az önbizalmamat, és sajnos ez kiült a mostani kapcsolatomra is. Az összes nézeteltérésünk ebből fakadt igazából a jelenlegi párommal. Én sajnos nem hittem el neki, hogy kedvel, hogy velem akar lenni, nem bíztam meg benne eléggé, és azt mondta, ezekkel ellöktem őt magamtól. Tudom hogy igaza van, tényleg így volt, és én próbáltam ezeken változtatni, de először magamban kellett rendet tenni. Én sem tudtam mikor elkezdük, hogy ennyire fel fog kavarni egy új kapcsolat. Most kezdtem el érezni iránta a bizalmat, a szeretetet, de sajnos ő pont mostanra jött rá, hogy ez túl sok neki, szerinte ez így nem működik köztünk, ezért szakított velem. Azt mondta "imád", de besokallt, és már nem érzi azt a pluszt. Illetve, a végén még annyit mondott, hogy nagyon bizonytalan a döntésében, de most ezt érzi helyesnek. A kapcsolatunk összes többi alappillére egyébként szerinte is, és szerintem is rendben volt. Na most ezek után tanácstalan vagyok, mert én borzasztóan megkedveltem, és pont mostanra bíztam meg benne, szeretném folytatni vele. Ugyanakkor tiszteletben akarom tartani a döntését, tudom idő kell neki. Szerintetek megéri még megpróbálni? Vagy végleg elrontottam? Ha idő kell neki, vajon mennyi? És én keressem őt? Vagy ő fog?

2019. márc. 17. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy teszünk rendet magunkban az előző kapcsolatot illetően, hogy benne vagyunk egy újban és azon verjük le. Kezdjük itt. Nem csoda, ha elege lett. Hány évesek vagytok?
2019. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő 28 éves, férfi.

Én 24 éves, nő.

Persze, teljes mértékben igazad van, tudom, csak amikor belekezdtünk, nem tudtam, hogy még ennyire bennem van az előző, azt hittem nem lesz baj, mert sosem volt :(

2019. márc. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!