Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Három hónapig ismerkedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapig ismerkedtünk komoly szándékkal, aztán lezárta mondván távoli országba költözik s elobb könnyebb, beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Nagyon jó volt vele, minőségi időtöltés intelligencia stb soha nem volt ilyen nekem ezelőtt pont emiat nagyon faj a dolog, ugy érzem soha nem fogok hasonlót talalni.


Azt is érzem hogy igazat mondott hogy most könnyebb lezárni az elejen mint hónapokkal később amikor nyaron távoli országba (pontos hely nem fontos) költözik végleg. Most ugy érzem hogy nem akart se nekem se magának fájdalmat es tényleg oszinte volt amikor ezt mondta. Korrekten megbeszeltuk hogy vége de nem tudom elfogadni. Nincs akadálya annak hogy en is ebbe az országba koltozzek, anyagi különbségek sincsenek köztünk. De azt érzem legbelül kényszeríti magát ahhoz hogy ne lépjen kapcsolatba velem. Egy honapja volt mindez, múlt héten rairtam vissza irt egy hellot de nem válaszolt utana es az üzenetet sem olvasta (szerintem törölte mert whatsappon az is latszik ha olvasta es az is ha blokkolt de nem).


Nem akarok nyomulni nem vagyok az a tipus ezért szeretnek értékes tanácsokat mivel engem is elijesztene ha valaki napokon heteken keresztül bombázna pánik üzenetekkel. Racionális emberek vagyunk mindketten bar en most éppen erősen az érzelmeim befolyása alatt allok. Mit tegyek?



2019. márc. 18. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés: mi az hogy előbb könnyebb?
2019. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Lezárta, tehát nem tervez veled. Új életet akar kezdeni. Ha akarta volna, hogy vele menj, akkor megkér rá.
2019. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kifejtettem, elobb lezárni könnyebb mint később amikor tovább mélyül a kapcsolat.
2019. márc. 18. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Akkor mi a gond? Lezárta, hogy mindenkinek könnyebb legyen. Tartsd tiszteletben a döntését, hogy nem tervez veled.
2019. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem mi tanácsoltuk neki itt, ezen az oldalon. A napokban volt egy kérdés, hogy "megmondjam neki most, vagy várjak"?

És valóban könnyebb lezárni most, kisebb sebekkel lehet kimászni belőle, mint amikor már elmélyült a kapcsolat.

2019. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akarna, beszélne ő veled,de nem akar és értelme sincs. Lépj tovább, majd elmúlik. Nem tervezett veled komolyan, erre gondolj.
2019. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!