Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti nagyon megsértődnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nagyon megsértődnétek, ha az exetek úgy próbálna meg visszahódítani titeket, hogy folyton a fizetéséről, az előléptetéséről, meg a kocsijáról, meg az iPhone-járól ír?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, szerény, kedves srácnak tűnt, de zavarta, hogy nincs pénze. Hogy "biztosítsa nekem az életszínvonalat" munkát keresett, onnantól kezdve drága ajándékokat vett, és nem hagyott fizetni sehol, még boltban sem (sőt, ha ruhát akartam venni, az ő kártyájáról kellett fizetni, neki, én max megadhattam neki később a pénzt), ha én fizettem valahol, becsúsztatta az összeget a táskámba. Meg utána nem is nagyon szerette, ha nélküle töltöm az időmet. Hisztizett, ha barátnőimmel akartam lenni, azt is utálta, hogy én jógázni jártam (egyszer kitalálta, hogy menjünk el moziba, én mondtam, hogy menjünk máskor, mert lejár a bérletem a héten, és ki akarom használni, erre azt mondta, hogy inkább kifizeti nekem a bérletet, de ne menjek el)


Szakítottam vele, mert elegem lett a basáskodó és kisajátító viselkedéséből, most meg azzal próbálkozik, hogy elmondja, hogy állást váltott, hogy kocsijáról küldözget fotókat, meg a fizetéséről mesél.


2019. márc. 20. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy majom már bocsánat,kerűld el,viszont ha neked eh bejön kezet foghattok
2019. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Undorító ez a pasas
2019. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kicsit gáz ez a pasas részéről.
2019. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem valami okos szegény srác... Szakítottál vele pont az anyagi hülyeségei miatt, erre most ugyan ezekkel akar visszahódítani. :D

Nézd, kb minden amit leírtál vörös zászló. A lekorlátozás, az anyagi dolgokkal magához láncolás, az uralkodás, a hiszti meg hogy ennyire ostoba szegény.

2019. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komplexusos, az tény. Szerintem csak magának akar bizonyítani, mert eddig nem volt pénze, most, hogy van, azt hiszi bárkit megkap (visszakap)

Mennyit keres? Gondolom nem olyan húde sokat, akik keveset keresnek, azok csinálják ezt, ilyen dedós szintű önigazolás. Szánalom. Mennyi idős? Kb húsz lehet.

2019. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen, volt egy ilyen volt szaktársam egyetemről. Tök normális, helyes srác VOLT. Volt egy barátnője, végig vele járt egyetem alatt, majd szakítottak - ott totál megkattant. Azóta azzal nagyzol, hogy neki milliós fizuja van és hogy ahányszor üzleti úton van, mennyi nő hajlandó lefeküdni vele, mert ő milyen sikeres. Összeszedett egy szerintem totál jellegtelen, nem túl szép leányzót, idézem: "disznek jó lesz".

Nagyon visszataszító ez nekem, hihetetlen, mennyire kifordult magából, nagyon beteg lélek lett szerencsétlen.


29n

2019. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!