Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt és máshol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt és máshol is sokan, hogy BMW és iPhone kell és jönnek a csajok maguktól amikor nincs is így?

Figyelt kérdés

Volt már pár barátnőm, szögezzük le az elején. Mindig a legújabb iPhone-t veszem meg azért mert szeretem, megengedhetem magamnak (5s előtt Samsung Galaxyt vettem, akkor az tetszett)

1 éves 3-as BMW-m van, ezt is megengedhetem. Újépítésű lakóparkban lakom egy jó környéken és nem vagyok eladósodva sem!

Mindezzel nem magamat akarom fényezni, csak mindenkitől azt hallom hogy "ki kell tenni az iPhonet meg a BMW kulcsot és jönnek a legjobb csajok". Legutóbb egy jóképű, önmaga szerint csóró de nagyon gyerekes agyú haverom mondta mert neki nem jön össze. Másoktól is ezt hallom. Érdekes, de bárhova megyek és gyakran előfordul de még soha egy csaj sem akart ilyenek miatt rámugrani pedig nem vagyok ronda. Teljesen más síkon csajozok, még nem volt senki akit érdekelt volna mim van. Pedig szép volt minden csajom.


Miért találnak ki ilyet ha nem is igaz? Nem vitát akarok indítani, csak érdekel, hátha valakinek tényleg így van. Nem is akarok így csajt felszedni! Nem erröl van szó.


2017. jún. 7. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kepet. Csak a realitas kedveert. Nem igy akarok pasizni :D

N

2017. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az iphone & bmw dolgot azok lökik, akinek egyikre sincs esélye.


Van iphoneom, van kocsim, és egyedül vagyok. Akinek viszont mindkettő elérése egy álom, az azt gondolja, ha az meglenne, akkor ő lenne az élet császára.

2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy bolond szazat csinal...

Meg anno egy elkezdte, utana tobbi birka kovette a gondolatmenetet(mint pl. azt is, hogy ferfi tobblet van es a kulfodi pasik idejarnak felesegekert).

Aki a valo vilagban el, es az adott szemely szamara nem a 10 kg sminket hordozo plaza ribi, azok tudjak, hogy ezek f**zsagok.

2017. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1-es a BMW-röl vagy a telorol akarsz képet ?
2017. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "A nők a pénzre mennek,minden nőnek gazdag,srámos,kigyúrt,magas pasi kell."Csak lúzer pasik hangoztatják önfelmentésként,hogy nekik ezért nincs nőjük.
2017. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
És honnan tudod, hogyha ezek a dolgok nem lennének, akkor is a szép barátnőid meglettek volna. Nem ezekért a dolgokért, hanem kompletten te és a környezeted tetszik nekik, de a környezeted nélkül már nem biztos, hogy mindegyik lány meglett volna.
2017. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamire fogni kell.
2017. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A siránkozó hapsik találták ezt ki. Egyébként nekem egy E46-osom van, egy elég jó kéróm is, de csaj még nem...
2017. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert nagyon menönek érzi magát egy ribizli ha bmwből szállhat ki az ajándék (te vetted) tűsarkújában
2017. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki szorgalmas, hajtós, így módos pasi, de amúgy ronda, attól ne vegyétek már el a reményt:)
2017. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!