Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani szeretne velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretne velem?

Figyelt kérdés

Tegnap eléggé összekaptunk a barátommal, tény hogy nem viselkedtem vele szépen amit bánok is. Nem szeretném felemészteni magam, hisz ezen már úgysem változtathatok. A végén azt mondta hogy nem szeretne egy ideig beszélni velem.

Másfél éve vagyunk együtt, számomra talán nem egy veszekedésen múlna egy ilyen szintű kapcsolat, én nem tudnám ezt egy vágásszerűen befejezni, hisz annyi időt és energiát, szeretetet fektettünk bele, felfoghatatlan hogy milyen gyorsan vége lehet. Ugyanakkor már elég régóta fontolgattam a szakítás, több okból, de még nem állnék készen rá, én ezt úgy akartam hogy egyikőnknek se “essen bántódása”, és sokkal jobban átgondolnám, persze az is bennem van ha már megfordult a szakítás gondolata a fejemben az már rossz, és nem lesz olyan tartós.. de elképesztően szeretem őt és a legjobbat akarom neki. Aki volt már komoly párkapcsolatban az biztos megérti hogy milyen nehéz elengedni valakit akihez ennyire kötődsz.

Mit gondoltok mit kéne tennem, tennünk?

19/L


2019. márc. 23. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval most parázol, hogy esetleg ő szakít, mert te még nem állsz rá készen. De egy-két hét múlva ha már készen leszel, akkor inkább szakitanál te.


Ugye nem vagy egy kicsit sem önző?



És most mit fogsz csinálni, ha este felhív, hogy “bocs, hülye voltam, szeretlek”?

Lesz nagy szerelem, amíg felkeszulsz a szakításra? Majd kirúgod?



Te vagy a tipikus példa arra, hogy a 18 éves életkor még nem jelent felnőttséget! Egy önző, érzelmileg éretlen tini vagy.

2019. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te egyes. Meglepődnél rajta, ha azt mondanám, hogy ezt 24 évesen is megcsinálják, amit most itt felvázoltál ? Aztán megy a hiszti újra, mikor kiderül, hogy köszönöd jól vagy és egyébként ismerkedsz ? Én mondom neked, hogy ez az élmény mindent megér :D

32/f

2019. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
"ismerkedsz" után pont* -.-
2019. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szepen becsomagoltad azt, hogy te akarsz szakitani majd egyszer abban a tavol szamodra kenyelmes dimenzioban amikor te keszen allsz ra, es most tele a gatya, hogy a masik fel ilyen hirtelen "vagasszeruen" szakitani akarna veled esetlegesen.
2019. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

@2: nem, sőt, azon sem lepődök meg, hogy 30+ évesen is csinálják.



Közhely, hogy az érettséget nem az életkor határozza meg, de azt felejti el mindenki, hogy nem csak -az amúgy büszkeségre okot adó- felállás létezik, hogy valaki érettebb a koránál, hanem a fordítottja is.

2019. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségeteket, velem van a baj az számomra sem kérdés, igyekszem változtatni fajta es akkor elengedni ezt a fiút, hogy mással boldogabb tudjon lenni
2019. márc. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!