Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi feladja a komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi feladja a komoly kapcsolatàt a prostitúció végett, miért ítéli el a környezete?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban sosem volt olyan fergeteges szexe, mint egy prostituàlttal, aki MINDEN vàgyàt kielégítette. Ez önmagàban hordozta, hogy nem kell màr neki a baràtnője, szakított.


Azóta mintha kicserélték volna. Anyagi gondjai nincsenek, így költheti a pénzt. A szexet élvezi végre, nem úgy, mint az elfàsult 2 éves komoly kapcsolatàban.


Miért ítélik el akkor,,ha boldog?


2019. márc. 24. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Mert ettől még kiégett és magányos lesz néhány éven belül. Nem biztos, de jó eséllyel.


Illetve elítélik a prostitúciót általánosan. Azt is, aki csinálja, meg azt is, aki igénybeveszi.

2019. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

én aztán leszarnám...

mondjuk sajnálnám kicsit, hogy neki az a fergeteges, hogy érzelmek nélkül, undorból, gépiesen, beekizve leszopja egy prosti, és aznap ő az ötödik

2019. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan fontos, hogy ez bárkit is érdekeljen.
2019. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nők vàlszai nem érdekelnek azt elfelejtettem mondani.


Férfiak véleménye érdekek az esetről. Köszi.

2019. márc. 24. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

férfi vagyok, úgy írtam a másodikat

nagyon is jól tudom, hogy mi a különbség aközött, hogy baszol, és aközött, hogy kölcsönös vonzalommal szenvedélyesen szeretkezel

2019. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azt írd ide, hogy csak nyomorult incelek válasza érdekel. Úgy talán kapnál helyeslő kommenteket is.
2019. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Jah ma megint ellepték ezt a kategóriát a fantáziáló incelek. Engem nőként nem érdekel, nem ítélem el, én már attól vagyok készen, hogy folyamatosan itt próbáltok a nőkbe rugdosni. Menj el kr-vázni, érezd magad jól, MINDENKI LESZARJA.
2019. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es!


Mondtam, hogy csak férfi szemszögből érdekel a dolog, mert ez egy speciàlis eset. Nem bírod ki azt, hogy ne kotyogj bele a dolgokba?


Tipikus nő vagy, eredj inkàbb a feminista mozgalmakba tüntetni. Az eszem megàll, milyen pofàtlanok egyesek.

2019. márc. 25. 05:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén érdekel ez bárkit is a szülein kívül?a barátnője is jóljárt végül majd rájön szóval a kérdés az h ki az aki beszól emiatt..ki tud róla és honnan? Ha így akarsz élni akkor tégy így..nem kell hangoztatni ennyi..
2019. márc. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!