Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak hatéves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak hatéves kapcsolatommal, ha fáj? Nem akartam befejezni, de nem megy tovább. Telefonon? Levélben? SMS-ben? Személyesen úgy, hogy nem nézel rá? Félek, bőgés lesz belőle, de azt nem akarom. Emelt fővel, erősnek tűnve szeretnék távozni.

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

M-m. A szemébe nézve mélyen és őszintén, elmondva minden gondolatod és fájdalmad. Sírva és szenvedve. Igen.

Akire rászántál ennyi időt azt tiszteld meg ennyivel.

2019. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Kizárólag szemelyesen. 6 evrol van szó, nem a múlt héten szedted fel.
2019. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy a komoly, érzó emberektől ezt a tanácsot kapom. Én is így gondoltam, de nagyon ki fogok borulni. Nyugtatót előtte tanácsoltok?
2019. márc. 30. 00:09
 4/11 Rockarc ***** válasza:
96%

Szemtol szembe. Ezt kivanja a tisztesseg. Ilyenkor sokaknal eltorik a mecses, ez a resz nem sporolhato ki a dologbol, hiszen erzelmekrol van szo. Ne csinalj ego kerdest belole, gondold at, hogy mit akarsz mondani, es add elo. Elotte kerd meg, hogy ne szakitson felbe, varja meg, amig a vegere ersz. Semmi nyugtato, az letompit.


Valoszinu ez lesz az az oszinte beszelgetes, amibol korabban hiany volt koztetek. Meg fogsz lepodni, mennyire egyszeruen fog menni, ha a gatlasokra mar nem kell figyelni, es utana azon fogsz agyalni, hogy korabban miert nem sikerult igy megbeszelni a dolgokat. Pedig ez nem csak rajtad, hanem a masik felen is mult. Kitartas, csinald meg.


43F

2019. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán miért kellett erre 6 évet pazarolni? Nem lett volna egyszerűbb szakítani rövid idő után?
2019. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Max valami gyógynövény alapú. Ne szedáld le magad.

32/f

2019. márc. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
En 9 ev utan mondtam ki, hogy vege. Borzalmas volt. 8 evet egyutt eltunk (vagyis o nalam), nem volt megcsalas, sem harag, egyszeruen kihult reszemrol. Gyakorlatilag a legjobb baratom volt, a tarsam, de megsem mukodott mar. Igen, lesz nagy siras, akar konyorges is, de ha egyszer elhataroztad magad, akkor a sajat es legfokepp az O erdekeben ne huzd sokaig a dolgot, annal rosszabb lesz. Elotte gondold at, hogy mit szeretnel mondani, oszinten, miert erzed ugy, hogy nem mukodik tovabb. Ultesd le es szemtol szemben mondd el neki megprobalva ugy fogalmazni, hogy minel kevesbe seruljon.
2019. márc. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemli ennyi idő után szerintem, hogy szóban mondd el neki, igen rossz lesz, igen sírás lesz a vége, de ez sajnos ilyen. Sms-ben, telefonon vagy levélben nem lenne szép dolog :(
2019. márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Te már előre rettegsz attól ami még nincs is....


Ez már hiszti, úgyhogy ezt fejezd be.


Nem mindig az évek számítanak, illetve nem csak az.


Persze nyilván illő ennyi idő után személyesen szakítani , de ezt feltálalhatod neki telefonba is.

2019. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
búcsúszex a tuti..
2019. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!