Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre révbe érjen a magánéletem, és ne mindig szívjak a béna barátommal, béna kapcsolatommal, hanem lehessen valami olyanban részem, mint a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van kapcsolatom, de őszintén szólva, nem vagyok vele 100% elégedett. Valószínű, hogy előbb-utóbb vége is lesz emiatt. Előtte egyedülálló voltam. Olyankor sem vagyok elégedett... Mindezzel szemben ott van a barátnőm, és az ő kapcsolata, az ő barátja. A barátnőm pasija egyrészt jól néz ki, vonzó. Másrészt olyan rendes. Olyan jól bánik a barátnőmmel. Annyira jók a tulajdonságai, jó a humora, bírom benne, hogy olyan játékos. Gondoskodó, törődik a barátnőmmel, fontos neki. Az én kapcsolatom a barátommal nagyon nem ilyen, semmilyen tekintetben sem. És nem is volt még soha ezt megközelítő barátom, kapcsolatom. A barátnőm nagy mázlista, hogy ilyen barátja van. Én is szeretnék már egy ilyet... A barátnőm nem szebb nálam, meg úgy semmiben sem különbözünk nagyon. Úgyhogy nekem is sikerülnie kéne, de nem sikerül. És neki az az 1. barátja! Nekem meg nem jön össze. Most itt van rajtam a barátjának a pulóvere. Nagyon fáztam, kölcsön kaptam, hogy majd pénteken visszaadom. Amikor hazaértem, átöltöztem, aztán visszavettem. Mert olyan jó érzés, hogy legalább a pulóvere itt van. Nem személy szerint a pulóver gazdája kell, mert ő a barátnőmé. De egy hasonló. Elegem van már a középszerű férfiakból, akik szarnak az életbe. Végre egy olyat akarok, egy olyan kapcsolatot, aki úgy viselkedik, úgy néz ki, stb.
2018. júl. 12. 01:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Azért szarnak bele, mert nulla viszonzásuk van a törekvéseiknek.
2018. júl. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Megszámlálhatatlanul sok normális férfi van.

Te mit teszel azért, hogy ilyen párt találj? És ha megtaláltad te mit teszel bele?

2018. júl. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
#2, mit-mit, há neki jár oszt kész!
2018. júl. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy mégiscsak szebb nálad :D


De legalábbis bizonyára kedvesebb, törődőbb, nőiesebb, gondoskodóbb. Aki ilyen, az megtalálja a párját. Ha csak elvárásaid vannak, de te nem teszel semmit bele a kapcsolatba, akkor úgy fogsz járni ahogy eddig is.

2018. júl. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

"Én is szeretnék már egy ilyet... A barátnőm nem szebb nálam, meg úgy semmiben sem különbözünk nagyon. Úgyhogy nekem is sikerülnie kéne, de nem sikerül." - azért ez nem így működik, de nem lehetetlen ilyen embert találni. Ehhez viszont nem elég várni a toronyban a szőke hercegre, neked is tenned kell.


"Mert olyan jó érzés, hogy legalább a pulóvere itt van." - Szerintem meg kapd le gyorsan, mert bele fogsz szeretni a srácba.

2018. júl. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

verd ki a fejedből ezt!

így nem nézhetsz a barátnőd szemébe.

2018. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Remek barát vagy, gratulálok. Fejezd be az önsajnálatot, az irigykedést és ne álmodozt a barátnőd párjáról, semmi közöd hozzá.
2018. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts a béna barátoddal, például.

Ha nem vagy vele elegedett, akkor semmi ertwlmw az egesznek

2018. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolom, hogy lehet hogy nem szebb a barátnőd,de hogy valamit mégiscsak jobban tud és csinál nálad, az szinte teljesen biztos.A te készülékedben is van hiba, csak nézz jó mélyen magadba, persze emiatt ne maradj egy szar kapcsolatban.
2018. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a probléma ott van hogy nem elég jól választasz.
2018. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!