Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódítsam vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a volt páromat?

Figyelt kérdés

Sajnos ameddig együtt voltunk nagyon sok problémáink voltak !(féltékenység,folytonos veszekedések rendesen beteges szinten kihangsúlyoznám hogy ez tettekig sohasem fajult el és nem is fog részemről !)

Tudom nagyon gyerekesnek hallatszódik de amikor csak megpuszilt vagy elcsattant egy két csók már egyből csukva volt a szeme és semmiért nem hagyott volna el engem !Ahogyan én sem őt.És ezt biztosra mondom!

Viszont 2 hónapja vagyunk külön . Ez idő alatt teljesen megváltozott. Nem keres,nem hív,nem ír,és szinte alig érdeklem.És mint már a szemét említettem azóta mióta külön vagyunk sokkal hidegebb felém!És már a szemét sem csukja be mikor megpuszilom vagy megcsókolom :(

Lényeg az az hogy azt érzem hogy már nem szeret és kiábrándult belőlem!Az a bizonyos rozsaszin köd elmúlt ... sajnos a megérzésem mások szerint is 90 százalékban igaz !

Szóval szeretném elérni a volt barátnőmnél hogy újból megbízzon bennem

vagy legalább is újból szeresen engem és képtelen legyen engem elengedni !

Tudom hogy gyerekes és még talán önző is amit írok de képtelen vagyok élni nélküle számomra ő az igazi kincs az életemben !

Szóval pár jó tanácsot szeretnék aki ért ehhez a dologhoz nyugodtan kereshet akár privátban is !



A válaszokat-segítséget előre is köszönöm mindenkinek ! :)



2019. ápr. 3. 22:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Konkrét ötleteknek, praktikáknak, trükköknek örülnék!
2019. ápr. 3. 22:15
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Bla-bla-bla... amit nyomsz.


SEHOGY. Lépj tovàbb ha semmit nem akar tőled, nehogy az legyen, hogy egyszer majd az új pasija bevagdos téged a földbe, ha sokàig koslatsz utàna.


Az ilyen nyeszlett alakokat nem bírjàk a nők.

2019. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja és az is lemaradt hogy a volt párom 19 éves (lélekben olyan 16-7 körül van !)

Én pedig 20 éves férfi vagyok

2019. ápr. 3. 22:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs új pasija!Ráadásul nem régen derült ki hogy terhes is. E véget sem akarom elhagyni őt
2019. ápr. 3. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem férfi vagy, hanem egy idegesítő kisgyerek, nagyon irritàló a stìlusod amúgy.
2019. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát kösz ...
2019. ápr. 3. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz, te meg fizetheted a gyerektartàst.


Esélyed sincs mert egy nyàlas kis hülyw vagy.


Na szevasz.

2019. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek ? Az a bűnöm hogy vissza szeretném öt kapni ? És közben már teljesen tönkre tett
2019. ápr. 3. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre akkor kellett volna gondolni amikor a problémákat kellett volna megoldani... A kommunikáció nulla közöttetek. Ez ahogy az írásodból látom leginkább miattad lehet. Ez a kapcsolat egy hulladék. Eddig sem tudtátok értelmesen megoldani egyik problémátokat sem, akkor mégis minek visszaülni a nyakig érő, hullámzó szrba? Ez soha nem fog működni. Mind a kettőtöknek érni kéne vagy 10 évet agyilag ahhoz, hogy akár kicsit is normális kapcsolatotok lehessen. A barátnőd nem tudom milyen lehet, de te tök alkalmatlan vagy kapcsolatra ezek alapján. Ha eddig nem tudtátok megoldani a problémákat veszekedés helyett akkor most sem fogjátok megtudni. Ahol ilyen sérelmek vannak, és az egyik fél már hallani sem akar a másikról az egyszerűen nem fog működni soha.
2019. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt érdemes megjegyezni erre az életre, hogy negatív irányú változás esetén a nők ítélete (ilyen-olyan mértékben) mindig VÉGLEGES, a viselkedése ezt alá is támasztja. Gondolom nem ezt szeretted volna hallani (a te korodban mikor ugyanebben a helyzetben voltam nekem sem esett jól), de tovább kell lépned, egyszerűen a saját magad jól felfogott érdekében. Praktikus tanács: miért foglalkozzak olyasvalakivel, akit már nem kellően a személyem? Menjen isten hírével. A legrosszabb amit tehetsz, a nyomulás,ez ellenkezik persze a drive-val ami hajtana most, de racionálisan kell megközelítened, a fentiekben leírtam. Legközelebb ügyesebben/okosabban csináld, hogy ne fajuljon eddig.
2019. ápr. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!