Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha értéktelenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha értéktelennek érzem magam, egy olyan párkapcsolat után, ahol semmibe néztek?

Figyelt kérdés
Egy senkinek érzem magam. Külsőre se tartom magam a legszebbnek hisz miért sose rajongtak körbe a férfiak. Belsőleg sem vagyok elégedett, hisz különben ha a belsőm szép lenne akkor kellenék valakinek.

2019. ápr. 6. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dilidokit keress, és egy FÉRFI partnert, ne kölyköt!
2019. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Töródj most csak magaddal, adj a külsődre járj el olyan helyekre ahova szerettél volna. Legyél többet a barátaiddal, és tedd félre kicsit a párkapcsokatot. :)
2019. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem is kellene párkapcsolat. De attól még úgy érzem hogy én sose leszek senkinek se elég jó. A külsőmet eddig se hanyagoltam el, barátaim pedig nincsenek.
2019. ápr. 6. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes "párkapcsolat" lehetett, ahol semmibe néztek. Akkor ez egy szado-mazo kapcsolat volt és élvezted a kisebbrendűséget, az alávetettséget ? Vagy miért mentél bele ?
2019. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:

Akkor adj kicsit még többet a külsődre, válts stílust!

Teremts kapcsolatokat!

A fazon valószínűleg narcisztikus volt vagy egyéb baja volt. Ugyancsak te is kicsit/nagyon önbizalomhiányos voltál, amit ő továbbrombolt.

Mielőtt újra pasizol, rakd rendbe magadat egy pszichoterapeuta segítségével! Ez elsődleges, hogy ne ismételd meg ezt a hibát!

2019. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
46%
Ne nyavalyogj hanem dolgozz magadon! Igaz én férfi vagyok de régen a személyiségem meg a stílusom miatt mindenki utált, évek kellettek hogy a mostani àllapotomra felküzdjem magam, de nekiláttak, és nem itt a gyakorikérdéseken sírtam még nem Szabó Pétert hallgattam
2019. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól nem vagy rosszabb vagy kevesebb bárkinél, hogy kifogtál egy parasztot. Alakíts ki magadnak egy új stílust, új külsőt, próbálj akár neten is kapcsolatokat építeni! Illetve tudatosítsd magadban, hogy most rosszul választottál, de legközelebb okosabb leszel.
2019. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!