Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyik napról a másikra ki szeretet belőlem a feleségem?

Figyelt kérdés

Ameddig együtt éltünk hát szép és jó volt minden perc !Legalább is úgy gondolom.De persze voltak hibáink is!Aztán hirtelen ki szeretet belőlem és már nem kelek az életébe!Mintha minden emléket elfelejtett volna.

Az egészben a legnagyobb hogy 7 hónapos terhesen tette ezt meg, engem tönkre tett teljesen a padlón vagyok!Minden percben rá gondolok!Teljesen rá vagyok kattanva minden téren.Viszont ő jól érzi magát.Boldog!És el van nélkülem. 7 hónapos terhesen még csak rám se néz az utcán! Ez normális dolog ? Vagy csak én vagyok ennyire elkenődve és valami nekem hibázik ott bent ?


2019. ápr. 6. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magyarázatott adott? Van másik férfi a képben? Azért ez nem egyik percről a másikra működik... Volt valami problémája amit te nem vettél figyelembe?
2019. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez biztos, h így nem normális. Én nem tudom, h hogyan eltetek, viszont ha v.ki elhagyja a párját 7 hónapos terhesen, akkor annak biztos, h meg van az oka. Én nehezen tudom elképzelni, h minden jó volt, és egyik reggel meg úgy kel fel, h kiszeretett belőled. Vagy pedig tényleg v.mi nincs rendben nála...
2019. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen hogy jobb lesz így a babának ha megszületik mert mi csak állandóan veszekedtünk de mind ketten ugyan olyan hibásak voltunk
2019. ápr. 6. 22:13
 4/11 A kérdező kommentje:

Viszont ha én egy kisebb hibát elkövettem akkor egyből lelépett és közölte hogy végleg vége

de ha ő rosszat tett már pedig sok rosszat tett akkor azt nem mondja és ő maga az ártatlanság

2019. ápr. 6. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat nézd, ha állandóan veszekedtek,, akkor nem lehet minden jó. Viszont én azt gondolom, h ha már odáig eljutottatok, h nem sokára gyereketek lesz, akkor lekene ulnotok, megbeszélni és változtatni a hozzáállásotokon. Törekedni arra, h egy családként tudjatok élni. De amennyiben most ilyen elutasító veled szemben, akkor sztem most egy kicsit hagyd. Azzal nem segítesz ha keresed, amikor ő nem szeretne jelenleg veled lenni. Adj neki idot. Meg próbálj meg te is megnyugodni, aztán utána higgadtan vedd fel vele újra a kapcsolatot. Ha normális, akkor nem fog elküldeni.
2019. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég manipulatívnak hangzik, de az most már mindegy mi volt. Valószínűleg ami köztetek van, azt nem lehet megjavítani, de a gyerek miatt értelmes kommunikációra lesz szükségetek. Ezért elsősorban a gyerekre gondolj és hogy az ő helyzetét kell megoldani majd.
2019. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sose szeretett
2019. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: az

"egyik napról a másikra"

és az

"állandóan veszekedtünk"

üti egymást.

Találj ki jobbat, ez nem jött be.

2019. ápr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6 os kőmentelő "

Hát bárcsak kitalálhatnék jobbat!!!!!

Miért ? Mert ahogyan irtják sosem szeretett engem és ez az egész csak egy játék volt számára , főleg mikor közölte velem tegnap éjszaka írásban hogy csak egy pótlék voltam és rossz körülményei miatt próbált ki engem ! Vagyis csak azért költözött hozzám mert nállam nem kiabált vele senki (És még sorolhatnám.!) Most elérte hogy teljesen tönkretegyen és később ha már nem fogom szeretni őt akkor ott lesz a gyermekem . Akitől valószínűleg el is fognak tiltani mert képesek rá!Ugye ha más házába be lépek akkor képesek majd nekem jönni vagy kiabálni velem és egyből hívhatják a rendőrséget is!Majd azt fogják mondani rólam hogy agressziv vagyok vagy valami ilyesmi!Mert ezek után képesek bármire hidd el nekem !Ha erre képes volt a volt feleségem akkor ezek után mindent kinézek belőle főleg a családjából !És hát mivel elég kis faluban élünk így majd nézhetem ahogyan tolják a babakocsit és nem lehetek a gyermekemmel ! Hmmmm ...

Hát elég idegesítő és szomorú sajnos. Így hát hidd el bárcsak még az oldalt se kelet volna felkeresnem nem hogy még jobbat találjak ki erről a szomorú igazságról :(

2019. ápr. 7. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

És te erre a házasságra írod, hogy minden szép és jó volt? Ne viccelj!

Fizetsz gyerektartást, kiharcolod a láthatást, amihez jogod van, és örülj, hogy megszabadultál a feleségedtől.

Majd nem lesz ekkora arca neki se, ha megszületik a gyerek, és egyedül lesz vele, segítség nélkül. Ezt a sztorit ő fogja jobban megszívni.

2019. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!