Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem a legjobb haverommal, rajtakaptam, de az a baj hogy még mindig szeretem. Most tanácstalan vagyok, szerintetek hagyjam el vagy adjak neki még egy esélyt? 23F

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell 20 évesen házasodni, mert még fiatalok vagytok hozzá... Hagyd el, mert ezek szerint nem élte még ki magát a drága feleséged és ha egyszer megcsinálta, meg fogja tenni megint...
2014. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Shift+Del mind a kettőnek!
2014. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tartós viszonyról van só kettejük között vagy csak körülmények (mondjuk ital) hatására egy egyéjszakás kalandról? Neked kell érezned, hogy a lány részéről irányodban mi van?

Ha éppen a legjobb haverod, az a leggázabb a történetben.

2014. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajtakaptad őket... nem bocsájtanék meg. Nem lennék rá képes. Az azt jelenti, hogy nálatok történt, a saját ágyatokban - vagy valami hasonló helyzetet képzelek el. Ezt nem bírnám megemészteni.
2014. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Naif_Hazazi ***** válasza:
helyszinen péppé vertem volna a "haver" fejét de olyan szinten hogy a balesetin fénykép alapján raknák össze ujra az arcszerkezetét. a csajt szimplán kiraknám de elötte leosztanám hogy mennyire szánalmas lotyó és csak azt kivánod neki hogy élje át amit te
2014. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Havert szereted? Asszonyt szereted? Akkor nyomjátok hármasban, asszonypajtás biztos örülne neki.
2014. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanigy jartam huztam halasztottam de a vege szakitas. Fiatal vagy menekulj ne hagyd hogy tonkretegyenek lelkileg tapasztalatbol tudom higgy nekem.
2014. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
9%

adj neki még egy esélyt !


biztos megbánta már

2014. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!