Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szeretem, a feleségem?

Miért szeretem, a feleségem?

Figyelt kérdés

Talán azt gondolod,ezt nekem kellene leginkább tudnom,de nem tudom.


Néhány akadály:

Csak rossz emlékeiben érzi otthon magát.Néhány tucat rossz emlékét-nem több,mint 100-kaparja elő jellemzően újra,és újra,szinte csak ezek körül forog az agya.

Eleinte,mivel válásból(elhagyták)vergődött ki,szívesen végig hallgattam,hadd beszélgesse ki magából,de ez állandósult.

Hiába próbálom a világ gyönyörűsége felé terelni gondolatait,mindig visszatér komfortzónájába,a megsértettség,megalázottság,megbántottság mákonyába.


A szexuális életünk valaha tűrhető volt,de szervi bajai miatt mára csupán egymás ....ogatátásában merül ki.


Természetesen,szellemiségünk is távol van.

Engem minden más érdekel,amit ő nem szeret hallani se,és az ő témái is idegenek tőlem,mint az aboroginek étkezési szokásai.


Anyagi tekintetben sem nevezhetném optimálisnak a helyzetünket. Életfenntartásunk terhe egyoldalúan rám esik.


Külső adottságai,az Ursuláéra hasonlítanak,bár a rajzfilm hősnek volt némi érdekes formája.


Korábban,a vallásról alkotott véleményünk hasonlított némiképp,de az rohamosan távolodik egymástól.


A fentiek ellenére vágyom a társaságára mindaddig,míg ezredszer hallott negatív történeteit nem kell újra végighallgatnom,és lapulevél ízre emlékeztető tekintetébe nem kell néznem.Vágyom,és szeretem keresni a javát,adni neki azt a jót,amire képes vagyok.


Nem értem miért!



2018. jan. 3. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
szerinted ezt ki fogja végig olvasni?
2018. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

1.valaszolo, ez azért nem egy regény terjedelmevel egyenlő, ennyit azért illene elolvasni. Vagy ha nem, akkor visszalepni egyet, és nem kell ilyeneket idebofogni, aminek semmi értelme vagy haszna...

Kérdező, én őszintén nem értem miért vagy még vele együtt. Habár nem tudjuk mikor és hogyan jöttetek össze, mikor romlott így még a kapcsolatotok meg ilyenek. Valószínűleg félsz attól hogy ha ő nem lesz már veled, egyedül maradsz, és inkább arra gondolsz, hogy volt idő, amikor szeretted (és néha még most is van ilyen pillanat). Ahogy látod a feleségedet az elég érdekes, nem tudom megmomdani miért szeretheted, ha se a külseje se a lelke nem vonz. Gondolom régen ez másképp volt. Én lehet elmennék párterapiara, lehet meg tudnátok oldani KÖZÖSEN a dolgokat. De ha ez nem tetszik, akkor el is lehet válni, pláne ha úgy érzed mérgezi az életed és nem vagy boldog vele. Ha meg alapjaraton igen, csak néha összekaptok, akkor meg maradj vele, elvégre biztos van olyan tulajdonsága, amiért még mindig szereted.

2018. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
végigolvastam, de szerintem a kérdező egy troll.
2018. jan. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire ne unatkozz....vsgy ha igen írj könyvet....bár én azt nem fogom megérteni aki majd megveszi.
2018. jan. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2.Hsz!


Valóban szeretem,de valóban nem tudom miért.

2018. jan. 3. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem észérvek mentén működik. Valakit vagy szeretünk, vagy nem. Ha igen, isten tudja miért, ha nem, azt is. Szerintem még a feromonok is belejátszanak.
2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!