Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás után nem keres, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után nem keres, nem gondol rám, lehet nem szeretett eddigsem? Rá adásul egy családtagomat is elvesztettem teljesen padlon vagyok hogy birkózzak meg ezzel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk mert sok gondom volt ezért feszült voltam folyamatosan. A vége azlett hogy haza ment a szüleihez. 1 hete történt ez,azóta próbálom feldolgozni de ma reggel sajnos a mamámat is elveszitettem szóval most mégjobban padlón vagyok. Jól esett volna tőle egy pár megnyugtató szó vagy akármi csak tudnám hogy ebbe a nehéz helyzetbe van mellettem valaki.. hogylehet ezt feldolgozni? Két szerettem elvesztése egymás után ha bár tudom a mamám onnan fentről mindig velem lesz de ő már nem biztos.Nagyon nehéz nekem ez..

2019. ápr. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

fel a fejjel, velem is ugyanez történt!


kitartás, túl fogod élni!

2019. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részvétem szeretteid elvesztése miatt! De szakitás után miért keresne???? Ne várd ezt töle!
2019. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert magamból indulok ki! Én keresném viszont letiltott mindenhonnan látom hogy ő nem akarja hogy keressem. Ezért gondoltam úgy hogy majd ő keres ha akar de ezekszerint nem akar és ez fáj.
2019. ápr. 8. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Értem, hogy ez most rossz neked. De nagyon önző módon gondolkodsz ezzel kapcsolatban. A saját személyes problémáid miatt teljesen elcseszted az egész kapcsolatot. Ilyen után ne várd, hogy ugyan úgy melletted legyen. Az, hogy vannak problémáid nem jogosít fel arra, hogy ezt a párodon és a kapcsolaton vezesd le. Ilyet normális ember nem csinál. Nem várhatod, hogy támogasson amikor ki tudja hány hónapja csak a feszültséget kelted és rajta vezeted le. Teljesen természetes, hogy ezzel megölöd az egész kapcsolatot.
2019. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Na jól van am. Igazad van, h nem lehetett könnyű neki, ha rajta vezette le a feszültséget. De emberek vagyunk. Attól meg szerette. Hibázott. Ha megfelelő támogatást kapott volna lehet, h nem így all a dolgokhoz, és nem rajta vezeti le. Sőt ha v.ki igazán szereti a masikat, akkor megérti ezt.

Az élet az ilyen. Mindig vannak nehezebb időszakok. És ha éppen nem passzol minden, akkor le kell lépni, meg kizárni a masikat az életünkből?!? Én biztos, h ott lennék az mellett akivel pár hete vagy hónapja szakitottam, ha ilyen helyzetbe kerülne. Meg ha lenne más, akkor is.:.

2019. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

ti normálisak vagytok?


a csávó művelt mindent, és a csaj még a hibás??


na halljátok, nem csodálom , hogy ezen az oldalon a fél társaság is inkább a fizetett örömöket választja, ha akar bármit is a nőktől....

2019. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
6-os🙄 Milyen művelt mindent???? Annyit irt, h feszült volt, mert sok gondja volt és össze vesztek. Bárkinek lehet rossz élethelyzete. Sajnos hibásan a másikon vezette le, vagyis sokat veszekedtek. De nem művelt semmit. Senki sem mondta, h a csak volt a hibás. A fiú volt a hibás. De emberek vagyunk és hibázunk. Te meg már ide gondolsz mindent... Jézus...
2019. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!